Skarga Dioxx

• Twój nick steam oraz SteamID: RELOP, steam_0:0:59199551
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: Dioxx (SID zbędny)
    Powód: Obrażanie graczy
    Dowody: Nie mam pojęcia czy GOTV nagrywa rozmowy. - http://546119.node80.pukawka.pl/dem-de_dust2-1499348100-1499350320.zip

Mam wrażenie, że osoby posiadające admina na serwerze (nie mówię o wszystkich) są przekonane, że mogą wszystko, są bogami tej gry i zawsze mają rację. Potem starają się Tobie wmówić, że wina leży po twojej stronie, co jest kompletnym nieporozumieniem.
    Admin Dioxx kilka dni temu dał mi bana za napisanie na czacie "co jest kurwa". Dobra, napisałem odwołanie, ale godzinę musiałem przeczekać. Administrator dnia dzisiejszego mówi na serwerze "pierdolony silverze tylko z p90", coś w ten deseń nic sobie nie robi i gra dalej pomimo uprzedzenia, że nie wywiązuje się z obowiązków admina.
    Admin jest dla graczy, a nie żeby pokazywać kim to się nie jest.
    Weź pomyśl dwa razy zanim coś powiesz, bo naprawdę często potrafisz wyprowadzić z równowagi swoimi "trafnymi" ripostami.
    Pozdrawiam, RELOP.

Świadkowie wypowiadanych słów przez Dioxxa:
    Polska <Ghost>, Balwoj, Kaktan, Dziemian, reszta graczy w demie.

• Retired

1.1. Zabronione jest używanie wulgaryzmów oraz obrażanie innych graczy.
    1.2. Zabronione jest używanie obraźliwych, wulgarnych, reklamujących, o tematyce rasistowskiej, religijnych, adresów o nieznanym pochodzeniu itp nicków.

Zgodzę się z Relopem, wulgaryzm wulgaryzmem. Aczkolwiek obraza przez Admina to haniebny czyn!

• Witam zgodzę się z tb przesadziłem troszeczkę ,ale ja Cb nie obraziłem i zauważyłem że tylko ty masz do mnie problem , inni gracze jakoś mnie lubią i szanują , ale zawsze się ktoś trafi któremu admin podpadnie , zgodzę się z Tobą po raz pierwszy przesadziłem , ale nie nadużywam wulgaryzmów tylko mi się wymksło ale spoko masz racje .
    Pozdrawiam .

• Byłem jednym z graczy który był przy tym i prawda Dioxa trochę poniosło ale nie przesadzajmy... Pan Relop trochę wyolbrzymia tą sytuacje i to mnie troszkę denerwuje... Grałem tu kiedyś jeszcze dawno i teraz znów wróciłem do gry czasami każdemu może się zdarzyć ale kiedyś nie było takich sytuacji jest to dla mnie troszkę dziwne... Zasady to zasady ale każdy z nas jest człowiekiem i każdemu może się zdarzyć... Mi też zdarzyło się użyć wulgarnych określeń ale osobiście Diox czy Polska_Ghost zwrócili mi uwagę... Jeśli dostałeś bana to musiałeś nie raz przeklnąć... Podsumowując moim zdaniem ta skarga jest mocno wyolbrzymiona i przesadzona...

• Owner

Eh jak dzieci jeden drugiemu będzie oddawał ;x
    Wyraźnie napisałem "nadużywanie" chcecie wszyscy to zaostrzę ten punkt w regulaminie i będzie po sprawie bo zaczyna się to robić już żałosne. Wbijam na serwa jedna osoba użyje raz wulgaryzmu i wszystkie dzieci na serwie się drą "ban" albo "wulgaryzm" itp., byle typo dostał bana.
    @DeathOfAngel to mało coś teraz grasz @Diox sobie sypie jak mu popadnie a innym klepie za pojedyncze słowa, o to kaman.

• PokeGO Admin

Boże ludzie... To że admin to nie może już przeklnąć? Podejrzewam że każdemu sie może wymsknąć. Dajcie spokój...

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

1

821
Użytkownicy

648
Tematy

3487
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.