.Czester. S1 Pokemod ponowny ban.

• Twoje steamID: STEAM_1:1:28987988 00:28 69 0

Powód bana: Wallhack

Nick admina od którego otrzymałeś bana: Dioxx

Wyjaśnienia: Nie rozumiem czemu dostaje bana za banem, teraz to nawet nie jestem przekonany co ja takiego zrobiłem, że admin mnie zbanował bo wcale jakoś super mi nie szło, w dodatku grałem z 1 słuchawką większość mapy aim_pistol i część azteca, w demkach nie ma dosłownie nic co mogło by być chociaż podobne do wh, jak w poprzedniej sytuacji wszystko było poprzedzone radarem bądź krokami ( tym razem nie skanowałem :D )

Dowody zwalniające z bana: Zostałem zbanowany na aztecu ale wrzucę oba demka, również z poprzedniej mapy. 2017-07-02 22:04

http://546119.node80.pukawka.pl/dem-de_aztec-1499025840-1499027040.zip

http://546119.node80.pukawka.pl/dem-workshop_475788259_aim_pistols_csgo-1499025540-1499025780.zip

• Czas na wypowiedź ode mnie, a więc kolego ,dostałeś bana za WH , siedziałem na spkcie i się przyglądałem jak pięknie mierzysz przez ściany nie musisz skanować żeby trafiać, wystarczy tylko patrzeć przez ściany i wcelowany wychodzić, byłem klilka lat na blu jako sędzia główny i wiem jak wygląda WH za dużo wiedziałeś nic się nie kryjesz z tym dodam to tego że masz radar haka , pamiętaj kto dołki kopie sam w je wpada , mam też świadków i potwierdza że śmierdzisz wspomagaczem w postaci wh i radar haku. To był było na tyle w tym kazaniu.

• Popieram. Kolega dokładnie wiedział kiedy i gdzie wyjdę po cichaczu na gengarze 100lvl. WH włączane i wyłączane.

• Ty demko to oglądałeś ? Bo to śmiechu wartę jest :) wcelowany wychodzę? spójrz na demko, wychylam sie do prefire w niektórych momentach. Co jest zupełnie normalne, wystarczy mieć rangę wyższą niż 2 kałachy xD

• Retired

Tak więc, obejrzałem demka i człowieku powiem, że jesteś żałosny. Masz akcje totalnie spalone 100% WH widać jak przyglądasz sie przeciwnikowi, niestety jesteś drewnem w strzelaniu i nie potrafisz zabijać. Ale nie o tym mowa.
    Masz również ciekawe jak dla mnie akcje, typu patrzysz się na przeciwnika, wiesz że on tam jest, po czym jak on wybiega patrzysz się w druga strone... Jak na moje stwierdzam iż próbujesz być cwanym, grasz troche na WH, troche udajesz ze grasz.
    Według mnie, ban 100% słuszny.
    A jak ktoś z rangą poniżej MGE ocenia takie cos, to kpina, bo nie oceni tego realnie, lecz tak jak on przypuszcza.
    Co więcej dodam, iż demka są słabą opcją, bo na ticku 32 nie da rady oceninic cheaterów!
    Tyle odemnie

• Przykro mi ale demo ogarnąłem jesteś odpalony , ciekawe jak zobaczyłeś tego gengara 100 który szedł po cichaczu dobrze Ci wh pokazuje i radar hak . Jesteś skończony jak dla mnie. Tyle w temacie ja już skończyłem rozmowę.

• Chłopię ja gram na 40 fpsach, nie spodziewaj się wybitnego aima, z resztą z chęcia zagram mmr z kimś z was, bo ja to zupełnie nie rozumiem całej tej sytuacji.
    "Masz również ciekawe jak dla mnie akcje, typu patrzysz się na przeciwnika, wiesz że on tam jest, po czym jak on wybiega patrzysz się w druga strone... "
    no moze dlatego ze nie mam żadnego wh!

• Chłopie jemu chodziło że się kryjesz z WH bo to widać na demku , wiesz gdzie on jest ale się kryjesz i pstrzysz w drugą stronę czy to takie trudne, masz wh to widac na demku na dodatek masz radar haka . Wszystko wiesz jesteś panem gry.

• Ja wiem o co mu chodziło, i sprostowałem to własnie tym zdaniem, chłopie, szukacie na siłe cheata tam gdzie go nie ma, nie kryje się z wh bo go nie mam! Radar hack XD aim_pistol mapa mniejsza niż mój pokój, ludzie stoją za ścianą co rundę...

• Retired

Chodzi Ciągle o Azteka, my o pistolach nie rozmawiamy.

• @nSe powiedział w .Czester. S1 Pokemod ponowny ban.:

Popieram. Kolega dokładnie wiedział kiedy i gdzie wyjdę po cichaczu na gengarze 100lvl. WH włączane i wyłączane.

Jeżeli chodzi o tą akcę na aztecu, to on strzelał w innego gościa a ty akurat się wychyliłeś i Cię zabił.

Oglądałem oba demka, na pistolach nie mam sie do czego doczepić. Oglądałem poprzednie twoje demka jak @Hendehof dał Ci ban, no ale tam nic totalnie nie było. Na aztecu miałeś 1 dziwną akcję jak gościu kucał za skrzynką, a Ty niemal z PF się na niego wychyliłeś, nie wiem czy szybka reakcja czy nie, sam miewam podobne akcje i trudno mi ocenić. Grając na globalach takie sytuacje to norma, na ligach które rozgrywałem (amatorskich) ze swoim teamem to również norma, ponieważ 3/4 tak tam gra.

Niech @Johnny oceni, ja się tym razem nie wypowiadam, ale jak dla mnie za mało dowodów na WH. Z radar hackiem mógłbym polemizować, pytanie jakim pokemonem gra @Czester

• @razor on gra gravelerem więc o czym my tu rozmawiamy gość ma radar haka to widać,. A na dodatek widać że ma typ wh ale wiem sami jakie demko ma tick 32 .

• To ja jako ranga MGE @Firtusek wypowiem się że dla mnie jest czysty taki sam ban z dupy jak mój pozdrawiam. ;)

• Geodude grałem, szczerzę Ci powiem, że ja miał bym więcej zastrzeżeń do pistolów niż do azteca, na aztecu wszystko wygląda jak na moje oko normalnie, diox w 3 rundzie dostał przypadkowego heda i zauważ ze od razu potem zmienił nick a chwilę później ban. Dioxx taki jest, nie lubi przegrywać :< Chłopaki się znają pewnie od dawna ( elita dioxa ) i wiadomo, że będą się wypowiadać o mnie na korzyść dioxa.

• @Diox powiedział w .Czester. S1 Pokemod ponowny ban.:

@razor on gra gravelerem więc o czym my tu rozmawiamy gość ma radar haka to widać,.

No więc smeargle wykluczam.

Z tego co wiem na serwerze jest VAC, wut wut? Myślę, że gdyby używał wspomagaczy w końcu dostałby bana. Na steamie 0 blokad konta. Jak mówię, dla mnie zbyt mało dowodów.

• Własnie chciałem napisać, ze w razie czego zapraszam na mmr, tam będe pokazywał identycznie akcje, a na mmrach wiadomo, że dostał bym vac bana :)

• Retired

Elita dioxa... Gościu jestem byłym Adminem, mam dłuższy staż w CSie niż ty możesz myśleć... Siedzę ze względu na to iż siedzi tam większość adminsitracji. I jestem w stanie Ci powiedzieć ze widać WH.
    Co więcej @razor na SMFC i GE nikt w 99% nie kampi tylko raczej stoją na pozycjach i wyczekują, a to nie są pozycje tak łatwe do Prefirowania, a jak ktoś ewidentcje wali PF to coś może byc nie halo.
    I odnośnie wypowiedzi innych, albo ma WH albo nie ma
    a nie CHYBA

• @Czester tylko ze na mm możesz wyłaczyć cheaty.

• @Hendehof Hendus gość też może mieć radar haka demko tego nie pokazuje. Radar haka pokazuje Ci graczy na radarze a on gra gravelerem jak dla mnie ban nie jest z dupy.

Czester to nie chodzi o elite ktoś by haxowal z elity to myślisz że mu bana bym nie dal to nie liczy się ze są moimi kolegami to mają stronę moją trzymać po prostu wypowiadają się co wiedzą masz gacy i tyle ja to demko prześle kumplowi co jest ba blu co ogarnia demka i wypowiem się.

• Jasne, ale skoro taka gra jest dla was podejrzana, gdzie ja grałem na pół gwizdka bez słuchawki w pewnych momentach ponieważ rozmawiałem z dziewczyną, to jak się skupie na mmr to będziesz mnie od cheatów wyzywać co 3 min, gwarantuje. Firtusek, jasne wierzę, ale mój staż też jest niczego sobie. 11 lat już w csa pocinam :) ( mój komp w go wyciąga max 80 fpsów, a w zadymie gram z 30-40fpsami! )
    Wyślij, czekam diox bo ja na prawdę nie mam cheatów, niech wypowie się expert :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.