Sposób banowania cheaterów

• Witam, chciałbym poruszyć temat banowania graczy u których istnieje podejrzanie o grę z wallhackiem. Do tej pory stosowane są Tylko i wyłącznie demka które nie dają nam 100% pewności. Wyobraźmy sobie sytuację w której gracz po prostu strzelił powiedzmy w skrzynkę i przeskanował ( sami na pewno miewaliście takie sytuacje, ja osobiście często skanuje i bywa, że coś wpadnie nie wiedząc, że po drugiej stronie skrzynki stoi gracz ) na demku wyglądało by to jak zwykły cheat, a taki gracz na pewno później miał by problem z udowodnieniem swojej racji. Stosując screenshoty+demko mamy w 100% pewność, że ktoś ma bądź nie ma wallhacka. W 1.6 byłem adminem na pokemodzie przez spory okres czasu i ta metoda nigdy nie zawodziła.
    Pozdrawiam

• Witam przypomnę że w cs 1.6 były screeny które można było łatwo przerobić oraz były specialne programy które robiły ssy a po za tym w cs go nie ma ssów , jak w cs 1.6 , w cs go masz sm_admin a w cs 1.6 , masz tylko amxmodmenu tam wybierałes ssy i robiło z automatu 5 ssów . Także po co to piszesz jak jest inny mod csowy i nie ma screenow po cs go .
    A po za tym demko można łatwo ogarnąć i masz komęndy i wszystko widać , dla mnie temat zbedny .
    Pozdrawiam Dioxx

• Dlatego czas na wrzucenie screenów ograniczał się do 10-15min od zrobienia. Jasne rozumiem, myślałem, że w cs go również można robić ssy, w takim razie temat do zamknięcia.

• Retired

Szkoda czasu i życia na szukanie cheaterów. Albo widać cheaty albo nie, nie banujemy za pojedyńcze skany. To widać że ktoś cheatuje.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.