.Czester., S1 Pokemod

1. Twoje steamID: STEAM_1:1:28987988 00:28 69 0

2. Powód bana: Wallhack

3. Nick admina od którego otrzymałeś bana: Hendehof

4. Wyjaśnienia: Nigdy nie używałem wallhacka, ktoś dostał bańkę przez skrzynkę ( chwile przed się wychylil więc wiedziałem że tam jest ) 10 sek później otrzymałem wiadomość .czester. fajne wh, a 40 sek później dostałem bana. Dodam tylko bo myślę, że ma to duże znaczenie, że w csa gram od 2006 ! Łącznie w cs 1,6 i cs go mam około 4000h przegranych. Nie pierwszy raz dostaje bana za wh, dodam że w 100% sytuacji zostałem odbanowany.

5. Dowody zwalniające z bana: mapa de_dust2Classic 2017-06-30 16:56
      http://546119.node80.pukawka.pl/dem-workshop_251503289_de_dust2_classic-1498834560-1498834680.zip

• Witam, obejrzałem dwa demka najpierw to http://546119.node80.pukawka.pl/dem-de_dust-1498829400-1498833060.zip potem to co wysłałeś i uznaję że nie wyglądasz jakbyś był jakimś kozakiem w csa strzelasz tak średnio ale masz dziwne akcje i za dużo wiesz czasami czekam na opinie innych ja uznaje bana za słusznego.

• Nie strzelam kozacko w go bo mam sprzęt z epoki kamienia łupanego :D Poza tym nikt nie powiedział że jestem kozakiem, tylko że mam raczej spore doświadczenie. Obejrzałem demka i nie widze w nich nic dziwnego, albo sytuacje poprzedzone radarem albo usłyszeniem kroków, parę skanów. Z resztą widać movement, gracz który nie gra długo nie porusza się w tym stylu, podaj mi minuty tych twoich "dziwnych akcji" ? Oglądałem oba od początku do końca i nie widzę tam nic nadzwyczajnego.

• Jutro sprawdze :)

• Czy ktokolwiek z adminów jest w stanie dziś obejrzeć to demko? Jedyną wolną nockę mam dzisiaj, od jutra praca. Specjalnie kupiłem vipa 40 min przed tą całą sytuacją żeby dziś pograć :D

• Sprawdzałem oba demka. Ludzie, nie banujcie pochopnie innych. Gościu jest czysty jak pupa niemowlaka. Wystarczą dobre słuchawki, monitor oraz mózg. Mapa DD2 0 jakichkolwiek akcji gdzie można posądzić go o wh. Mapa Dust? Jasne można na siłę się tam przyczepić np o przedostatnią rundę, gdzie gościu na schodach skanował przez SMOKE, ale zauważmy, że rzucił w tego smoke HEGRANADE, gdzie oponent dostał go na mache i był dźwięk, więc usłyszał go i zaczął skanować, po czym jeszcze oponent wychylił z tego smoke. Sam robię tak samo jak on, wychylam na pixel, skanuje, sprawdzam każdą pozycję. Ostatnia runda na de_dust świadczy o tym, że gość jest czysty, a jedynie gra lepiej od większości na serwerze. To moja opinia oraz ocena, gość czysty. Pozdrawiam. Czekamy na wypowiedź [email protected]

PS. Widać, po strzałach, że PC'ta to za rewelacyjnego nie ma.

@Czester powiedział w .Czester., S1 Pokemod:

sytuacje poprzedzone radarem

Sam zerkam co chwilę na radar, i nie widząc iż jest tam gościu wychylam z PF i zabijam.

Poza tym nikt nie zajął się na serwerze gościem który od początku mapy de_dust nadużywał mikrofonu? why

• Właściciel Sieci

yyy mleko? Admin przychodzi 14 runda? sprawdza przez rundę praktycznie afka i daje perma? Rly?
    Nie było żadnego wh, jest unban.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

6

1107
Użytkownicy

887
Tematy

4599
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.