Regulamin

• Retired

Pisze to odnośnie poprawienia trochę regulaminu. Tak więc
    1.19. Zakaz zabijania z respa bez odczekania 2s po rozpoczęciu rundy. nie rozumiem czemu jest to na każdej mapie. Ta zasada kiedyś gdy ją ustalaliśmy miała obowiązywać na mapach gdzie "Strzelanie z respa" było od razu po freezetime. Nie pytam co się zmieniło ale dla mnie może i dla większości to psuje grę. Rozumiem bulwersy nie których osób, które padały np na awp_lego_2016 ale to nie "strzelanie z respa", po co wychylać jak nikt nikomu nie karze! Dzisiaj widziałem jak wygląda teraz granie takie na mapie pool_day, nie widziałem sensu połowa graczy też raczej nie... Więc proponuje wrócić do starej zasady.
    Można używać miejsc niedostępnych dla innych graczy, nie można jednak strzelać zza tekstur: strzelać możesz tylko wtedy, gdy jesteś osiągalny dla gracza. nie wiem czemu to jest w tabeli kar jak to powinno być w regulaminie
    1.5. Zabronione jest afczenie na serwerze (spec to także afk) Nie widzę sensu w banowaniu ludzi którzy chwile postoją. Widziałem sytuacje jak gracz afczył moment i dostał bana i to nie raz. To powinno być brane pod uwagę jak ktoś stoi min rundę i pod koniec go kicknąć i tak jak kiedyś gdy ponownie tak robi banować! Wiem banowanie jest spoko, ale pomyśleć trzeba też o graczach i bardziej, tych bez vipów...
    No to tyle narazie, czekam na wasze opinie :)

• Jestem za zmianami dotyczącymi strzelania z respa ale z tym spectem to przecież jak ktoś powie dla admina (bądź junior admina) że idzie na szybkie siku albo coś to nie ma bana.

• Owner

1.19 - to zostanie poprawione, ta zasada będzie obowiązywać tylko gdy jesteś na otwartej przestrzeni, wychylanie i inne bajery będą z tego wykluczone.

Co to strzelania co gdzie i jak, jest to rozwinięcie to błędów map i tam pozostanie.

1.5 Zostanie tak jak jest, nie widzę sensu zmieniać tego. Afczy rundę nie ma go w następnej to bana dostaje.

• @Johnny powiedział w Regulamin:

1.19 - to zostanie poprawione, ta zasada będzie obowiązywać tylko gdy jesteś na otwartej przestrzeni, wychylanie i inne bajery będą z tego wykluczone.

1.19 - Jak najbardziej jestem za zmianą tego podpunktu, albo zawsze można też zrobić taki spawnprotect który da nam nieśmiertelność przez kolejne 2 sekundy od skończonego freezetime, ale to juz sprawa [email protected]

@Johnny powiedział w Regulamin:

1.5 Zostanie tak jak jest, nie widzę sensu zmieniać tego. Afczy rundę nie ma go w następnej to bana dostaje.

Jasne, że skoro afczy drugą rundę należy mu się ban, zawsze może zgłosić administratorowi że musi kupe i idzie tą kupe. Wchodzenie na specta 100% zabronione i dobrze. Ale chciałbym tu przytoczyć swoją propozycję, ban na godzinę według mnie jest nieco długi, jeżeli już dana osoba faktycznie jest afk, to czy nie lepiej byłoby zmienić tego bana chociażby na 30 minut? Za specta na godzinę, za afk podczas rozgrywki 30 minut? :D

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.