Save broni jako powód bana i nie wykonywanie celów mapy ? • Witam.
  Chciałbym się zapytać aby rozwiać w końcu wszystkie wątpliwości, czy savovanie broni jest dozwolone czy też nie, większość adminów mówi że nie jest ono dozwolone co spotyka się z moją dezaprobatą. Savovanie jest częścią ekonomi i finansów drużyny, zakładając hipotetycznie (często się tak zdarza) CT raszuje na spawn terrorystów, głównie wlatują osoby z p90 i skillem na szybkość, terroryści chcąc wyeliminować zagrożenie i zniwelować rush chowają się w jakimś wygodnym miejscu obok tudzież na spawnie gdy wszyscy są pozabijani przedzierają się przez mapę dalej jednak jakiś silver wybiegł na środek mapy z bombą i leży ona na widoku, wpatrzonych w nią jest 6-7 CT zakładając że zostało 3 terrorystów, z początku próbujecie ją podnieść ale bach nagle zostajesz sam patrzysz na swoje finanse, ledwo 200 dolków i co za to kupić w następnej rundzie ta już jest 100% przegrana i tu pojawia się dylemat 20 sekund do końca iść na pewną śmierć stracić broń i grać w następnej rundzie ECO czy przeczekać w tym momencie już 12 sekund i rzucić swojemu teamowi nawet jakiegoś PMA i z większą siłą zaatakować CT, oczywiście nie mówimy o sytuacji gdy do końca zostały 2 minuty wtedy nie ma sensu czekać powód jest prosty i tak Cię znajdą jednak gdy widzę że ktoś chciał zasevovać broń gdy zostało parę naście sekund i dostał za to bana nasuwa się tylko jedna myśl, admini powinni nauczyć się co to ekonomia już nie mówię tutaj o mikro czy makro ale o samym sednie jej działania następnie zachęcam do zagrania paru MMów i przekonania się że savevoanie jest celem mapy oraz ważną kwestią ekonomiczną która wbrew pozorom dobrze wykorzystana pozwala na wygranie następnej rundy, już nie wspomnę o sytuacji gdy po stronie CT jesteś zajęty eliminowaniem wrogów pilnujących bomby wiesz już że nie zdążysz rozbroić bomby ale mimo wszystko musisz iść na pewną śmierć aby stracić karabin, pancerz oraz granaty gdyż w innym przypadku dostaniesz bana.

  Proszę o wypowiedź osoby odpowiedzialnej za regulamin na serwerze i aby w jakimś stopniu został wprowadzony punkt do regulaminu który mówił by co grozi za savevoanie lub gdy jest ono dozwolone aby sprecyzować kiedy można wykorzystywać ten punkt a kiedy jest to zwykłe przedłużanie i denerwowanie czekającej drużyny. Moim subiektywnym zdaniem Savevoanie jest wykonywaniem celów mapy oczywiście w zdrowym rozsądku.

  Pozdrawiam.


 • Właściciel Sieci

  Był temat ze zmianą regulaminu? Ojć był. Wypowiadać się nikomu nie chciało? Ojć bo wszystko pewnie było dobrze, to się nikt nie wypowiadał.
  1.16. Celowe przedłużanie rozgrywki (rundy) będzie karane.

  Jak można mma porównywać z uproszczonym ;x • Stary, ale to jest Pokemod, a nie mm i 20 ludzi na serwie nie będzie czekać, że jeden z drugim przestana kampić i dodam tez
  , że ekonomia na serwie jest tak zajebista, że na start każdej rundy masz wystarczająco dużo kasy na broń. • Widziałem ten punkt regulaminu natomiast według mnie nie jest on jednoznaczną odpowiedzią gdyż savovanie nie jest celowym przedłużaniem zwłaszcza gdy zostało 10 sekund do końca rundy lub gdy ma się pewność że bomba wybuchnie. • Dodam jeszcze, że jest takie coś na serwie jak! Poke shop i np. takie save pod pretekstem ekonomii itp. gracze będą specjalnie sejwować, żeby klepać hajs na kamienie rare candy itp. zresztą mało jest banów za przedłużanie zazwyczaj admini ostrzegają wiec
  zmiana jak najbardziej niepotrzebna.


 • Admin S1 | S2

  Bez sensu jest "savowanie broni" skoro i tak sie ciągle ma fundusze na nową • jak dla mnie bezsens , jeżeli savuje to jest niewykonywanie celów mapy a i tak fundusze są.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
 

3
Online

1119
Użytkownicy

891
Tematy

4628
Posty

Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.