Nerfy/Buffy Poków

• Hejka!
    Jak napisałem w temacie mam propozycje na temat paru poków.
    NERFY:
    Golem- kolce przesada coś trzeba wykombinować bo jest to bardzo silna umiejętność i praktycznie nie ma na niej kontry. (wiem że temat golema był wałkowany dosyć długo ale...)
    Sunflora- Skill trwa za długo. Na mapie typu fy_pool_day zasięg jest prawie na całej mapie co daje dominacje.
    BUFFY:
    Są poki które są poprostu nie używane i bezużyteczne typu ekans, lickitung,Goldeen i wiele wiele innych powinny dostać buffa.
    Są pokemony które nigdy nawet nie byłe dobite do 10lvla. Przez co na serwerze grają: Golem, farfetch'd, sunflora i jest to dosyć nudne.
    Pozdro!

• PokeGO Admin

@Lipcio powiedział w Nerfy/Buffy Poków:

Golem- kolce przesada coś trzeba wykombinować bo jest to bardzo silna umiejętność i praktycznie nie ma na niej kontry. (wiem że temat golema był wałkowany dosyć długo ale...)

No ale co?? czekamy na propozycje :)

Sunflora- Skill trwa za długo. Na mapie typu fy_pool_day zasięg jest prawie na całej mapie co daje dominacje.

ALe na innych mapach jest ok wiec nie widze sensu zmieniania niczego

Są poki które są poprostu nie używane i bezużyteczne typu ekans, lickitung,Goldeen i wiele wiele innych powinny dostać buffa.
    Są pokemony które nigdy nawet nie byłe dobite do 10lvla. Przez co na serwerze grają: Golem, farfetch'd, sunflora i jest to dosyć nudne.
    Pozdro!

Nie zgadzam się na serwie są 2 geny poków i są póki słabsze, jak i silniejsze, i to gracze graja tym na co maja
    ochotę nikt nikomu nic nie narzuca na jednego pokąd jest moda na innego nie ma. :)

• PokeGO Admin

Nerf golema obowiazkowo. Może unieruchamiac ale zeby dalo sie strzelac. W przypadku ariadosa było tak samo i go znerfili to czemu ma byc problem z golemem?

• PokeGO Admin

Sunflora jest bardzo łatwa do skontrowania, wystarczy pok na 1lvl z Calm mind i już po zabawie. Zdobycie takiego pokemona jest łatwe, a jak usypianie nie działa gracze sunflory ją zmieniają na innego poka.

• Owner

Problem jest z każdym skillem który posiada swój model, bo go nie przestrzelisz i tyle, weź na Golema sobie któregoś z legendarnych psów, spinaraka, taurosa, guajardosa itp izi sprawa ludzie, ba nawet weź sobie sheldera.
    Co do słabych poków hmmm mam rozumieć, że wolicie buffy parunastu poków niż nową generacje?
    I nie podajcie przykładu, że ten pok jest op na tej mapie a na drugiej jest gówno i ma być zmieniony na gówno na każdej mapie ;x

• Zbanowany

zawsze mozesz tez grac golemem i gdy dostaniesz tym skilem wtedy tez go odpalasz i czekacie te kilka sekund i mozecie sie zabic tak nwm po co nerfic tego skila

• @Johnny No masz rację już lepiej prosić o 3gene niż o te buffy poków. Może jakaś podpowiedź kiedy się tego spodziewać? :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

1

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.