Szeregowy :3 #BOOM Poke:GO S1

• Twoje steamID: STEAM_1:0:176752310
    Powód bana: Obrazanie innych graczy/Wprowadzanie kłótni
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: Stwoszek
    Wyjaśnienia: Powinienem dostać bana na 1 dzień a dostałem na tydzień :(
    Dowody zwalniające z bana: Dostałem kilka banów na 1 godzinę i powinienem dostać na 1 dzień a dostałem na tydzień :( Bardzo prosił bym o unbana i wyjaśnienie tej sprawy

• PokeGO Admin

Witam widziałem jak się kłóciłeś z gościem oraz go obrażałeś, upominałem Cię dwa razy a ty nie reagowałeś. Masz pełno banów na godzinę oraz parę na jeden dzień, dlatego dostałeś tym razem bana na tydzień.

• Owner

Dostałeś kilka banów na jeden dzień ale i także na dzień masz tam już zaklepanego bana, więc admin miał prawo dać Ci bana tygodniowego.

• PokeGO Admin

TABELA KAR:

Każde ostrzeżenie może być pominięte przez administratora gdy osądzi, że delikwent za bardzo łamie regulamin.
    Kary są dziedziczone (np. za wulgaryzmy dostajesz karę pierwszego stopnia to admin ma prawo nadać Ci karę drugiego stopnia za inne przewinienie z innej kategorii)

NADUŻYWANIE WULGARYZMÓW, OBRAŻANIE INNYCH GRACZY, WSZCZYNANIE KŁÓTNI, SPAMOWANIE NA CZACIE, PUSZCZANIE MUZYKI, ITP.:

Ostrzeżenie.
    Ban na 1 godzinę.
    Ban 1 dzień.
    Ban 7 dni.
    Za pozwoleniem head admina - ban permanentny.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.