Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

    nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

    Info
Deather

Współpraca z InfinityCore.pl

Recommended Posts

Właściciel

Jestes zainteresowany współpracą?
Dobrze trafiłeś, społeczność InfinityCore.pl jest otwarta na wszelką współprace!

 

Kto i w jaki sposób może stać się naszym partnerem?
YouTuberzy i Streamerzy

Nagrywasz filmy na YouTube? A może jesteś Streamerem? Zgłoś się do nas po rangę!

Mniejsze kanały mają szanse na zdobycie rangi Youtuber lub Streamer na wybranych serwerach sieci. Uprawnienia rang określają poszczególne serwery (na jednym może być to Super VIP, na drugim rezerwacja slota i prefiks, a trzeci może nie przewidywać takiej rangi). Rangi przyznawane są osobom aktywnym, posiadającym minimum 250 subskrybcji lub 250 obserwujących.

 

Partnerzy medialni
Posiadasz duży, rozwinięty kanał?  Stając się naszym partnerem i reklamując naszą społeczność otrzymasz dostęp Super VIP do interesujących cię serwerów, które są nasza własnością (w przypadku serwerów które dołączyły do nas w ramach partnerstwa, decyduje o tym właściciel takiego serwera). Poza dostępem do serwerów otrzymasz miejsce na swój banner (strona główna i forum). Dodatkowo jeśli jesteś zainteresowany stworzymy specjalny dział dyskusyjny dla twoich widzów, w którym otrzymasz moderatora. Oferujemy również wsparcie konkursów organizowanych przez naszych partnerów, w postaci nagród związanych z modyfikacjami oraz serwerami.

 

Drużyny e-sportowe
Posiadasz drużynę? A może całą organizację? Wchodząc w partnerstwo z InfinityCore.pl otrzymasz miejsce na banner, dział na forum oraz treningowy/turniejowy serwer tickrate 128 dla 12 osób. Zainteresowany? Napisz prywatną wiadomość do Deather lub stwórz temat w tym dziale. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy współpracy, a także inne warunki niż te wypisane wyżej - kwestia do uzgodnienia.

 

Serwery gier

Posiadasz własny serwer i szukasz sieci? Napisz do nas! Oferujemy automatyczny sklep, system banów oraz masę autorskich pluginów. Napisz prywatną wiadomość do Deather, aby otrzymać szczegóły naszej oferty. 

 

Zasady i uprawnienia rangi Youtuber/Streamer

Oferta i zasady współpracy z twórcami
 

  • Lubie to! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...