Skarga Na Stwoszek

• Twój nick steam oraz SteamID: FF , STEAM_1:1:127162385
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: Stwoszek
    Powód: Wykorzystywanie błędów modyfikacji.
    Dowody:09.06.17 koło 20 po restarcie serwera.

grałem pokemonem ze skillem "dig" więc szło się tego spodziewać , lecz z tego co się orientuję wykorzystywanie błędów modyfikacji to strzelanie ze "szklanki" lub typowo przez ścianę.Z tego co się orientuję jeżeli ktoś Cie może zabić i Cie widzi tak samo jak ty jego nie powinno być bana . Mapa DD2 przy respie TT jest siatka przez którą widać wszystko ( myślę że o tę akcje chodziło).''?
    Ostrzeżenia nie było.

Wykorzystywanie błędów mapy:

Ostrzeżenie.
    Ban na 1 godzinę.
    Ban 1 dzień.
    Ban 7 dni.
    Za pozwoleniem head admina - ban permanentny.

Można używać miejsc niedostępnych dla innych graczy, nie można jednak strzelać zza tekstur: strzelać możesz tylko wtedy, gdy jesteś osiągalny dla gracza.

• PokeGO Admin

Witam oglądałem Cię uważnie jak grałeś widziałem, że strzeliłeś przez siatkę. Jest to strzelanie przez txt dlatego dostałeś bana. Ban Ci się kończy za jakieś 35 min w tym czasie przemyślisz co nie tak zrobiłeś.

• @Stwoszek " tym czasie przemyślisz co nie tak zrobiłeś." warto było napisać post leże i płacze :d , okey rozumiem że jeżeli bym tam siedział i nie strzelał to jest ok? a jak oni mogą rypać ile dusza zapragnie to jest ok ? jeżeli jest to przebijane to ogień powinien iść z obu stron ???

Btw ja się pytam gdzie ostrzeżenie według tabeli kar ? gdyż jak widać mogło by pomóc , gdyż bym sie dopytał .?

• Jak dla mnie Ban słuszny , więc nie wiem po co pisać odwołanie jak na demku widać wszystko :)

• @Diox Domyślam że ban słuszy , lecz ta godzina mnie i tak nie zbawi więc ten ban to nie problem , tylko chodzi mi bardziej o sposób w jaki go dostałem , bo ani słowa i jeb człowiek zdziwiony o co chodzi.

• Admin kolego nie musi Cię informowac o banie .

• @Diox Przecież to oczywiste :d , tylko gryzie mnie głupie ostrzeżenie , które jest w liście kar i tyle.

• @Diox Domyślam się że to nie jest też jakaś super obowiązkowa rzecz , ale np. są admini do których masz zaufanie i jak dostaniesz bana to wiesz że się nie mylił , możesz sprawdzić ale wierzysz.A są tacy to lepiej się upewnić mimo wszystko.

• PokeGO Admin

Wiele razy było powtarzane, że nie można strzelać przez textury więc nie będę powtarzał setny raz.

• Owner

@Bluczki Podaj mape a sprawdze sobie czy ban słuszny. Wysyłasz kawałek z regulaminu a reszta Cie nie dotyczy? Czytaj uważniej :> Admin nie musi Cie upominać, każdy upomnienie może pominąć, jest to tam ładnie napisane, no ale cóż jak się czytać nie chce.

• @Johnny Mapa jest podana DD2(de_Dust 2) no ale cóż jak się czytać nie chce. ^..^ przepraszam ale musiałem :D , niestety szedłem na nockę a nie miałem zbytnio czasu na czytanie dokładnie tego co jest napisane , zobaczyłem kawałek zgadza się to wkleiłem cóż mój błąd :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

775
Użytkownicy

605
Tematy

3281
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.