Nowe możliwości, stare pokemony.

• Retired

Domyślam się że na serwerze znajduje sie już ponad 200 poków i 150 skilli, jednak coś brakuje niektórym pokemonom, wymieńcie pokemony które według was powinny zostać wsparte, ulepszone.

• PokeGO Admin

Przede wszystkim charizard - za dużo pasywek i syfiasty skill. Dragonite - oprocz protecta nie ma nic
    Blastoise
    Alakazam
    Golem - tego jednak nalezyc znerfic i to bardzo...
    Murkrow - ma tylko jednego skila ;/
    Weedle - pokemon kompletnie niedoceniony
    Ekans
    narazie tylko tyle mi przychodzi do glowy

• @D3SAN powiedział w Nowe możliwości, stare pokemony.:
    . Dragonite - oprocz protecta nie ma nic

Co do tego pokłócił bym się gdyż Hurricane jest jednym z Dobrych Skilli u Dragonite

Co do pokemonów zbuffował bym lekko >Koffinga Skill Smog chodzi mi o czas trwania tego skilla

Do Golema Tectonic Rift dał chociaż tyle by z pistoletów dało się strzelać
    Nie wiem czy to tu pisać ale dodać na nie których małych mapach zakaz usypiania(jiggly,wigly,sunflora) bo nie raz gra sensu nie ma bo leci 2 gości z usypaniem i po rundzie
    Hmm jak przypomnę sobie coś Jeszcze to zedytuje lub Dopiszę

• Zapdos przy innych legendach wygląda miernie przydałaby się jakaś zmiana skila

• Lugia słabe skille nieopłaca się nią grać .

• -Lugia do podrasowania ( choćby dodać dezorientacje i zabrać obrażenia)
    -Golem do znerfienia (można w kolcach strzelać ,ale rozrzut jak w locie)
    -entei do poprawki szał w jego skillu bo niekiedy podpala gracza nie w zasięgu.
    -Wobbuffet (żeby nie mógł wogóle atakować z kosy czy z rewolweru. Kosa jeszcze może być ale rewolwer to pewka do usunięcia)
    -Ledian nie pamiętam skilla , te trzy okręgi (zmniejszyć odrzut z nich)
    Z góry przepraszam za błędy ale na wycieczce jestem. A bez pokedexu na stronie nie podam nazw skilli ale w większości przypadków wiadomo o co chodzi. A jak coś to sprostuje nazwy po powracie.

• Retired

W sumie cieszy mnie tak skromna lista do poprawy. Weedle, znaczy jego 3 ewolucja Beedril dostanie Mega Ewolucje, Lugia napewno zostanie wsparta ;').

• Jak chcesz Wargroy to zawsze można coś jeszcze wymyślić, ale tak z pamięci ci nie powiem co i jak. jak będę miał dostęp do komputer to w tedy można coś ogarnąć :D
    Ale tak na teraz to
    -Raikou ostatni skill (skill dodatkowo przechodzi przez sojuszników dając im speed up jak u raichu 100 na 5 sek)
    -Pidgeot i skill Wing Attack (skill się odpala ale nic nie robi przeciwnikom)
    -Cloyster podczas jego nieśmiertelności strzał w głowę zadaje 50% obrażeń ponieważ teraz jak taki wyskoczy na ciebie nie masz szans z nim , a i podczas defiuzowania taki cloyster bez problemu na nieśmiertelności zdefuje bombe
    -fearow Fury Attack tak się chyba nazywał 1 uderzeniem podrzuca przeciwnika a 2 odrzuca podczas pierwszego nas też podrzuca nie wiem czy tak miało być czy nie ale moim zdaniem to błąd
    -skill dezorientacja niekiedy się buguje i zostaje przekszywiony i kolorowy ekran

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.