Mati i jego TS..

• Retired

Off top więc mogę, pokaże wam jak ludzie oceniają tą sytuację...
    Screeny są w akcie dowodów... Więc ich wykorzystanie jest w pełni legalne!
    A sytuacja wygląda tak iż z perspektywy "DOROSŁEJ ADMINISTRACJI" Administrator ma prawo do zbanowania gracza/uczestnika/gościa w/e... Aczkolwiek jest jakiś regulamin i bardzo słusznie, bo byłby harmider. Sednem tego wszystkiego jest mankament iż za siedzenie na TSie Administratora Mati... Dostaje się bany za siedzenie.. Bądź na tsie gdy nagle on pada i wina spada na Ciebie... Co więcej ludki jedne piszą do mnie "o ty kurwo, wrabiasz mnie, weź pisz, że to nie ja"... Skąd mam coś wiedzieć, jeżeli jestem sobie z kumplem gram w "glupiego" metina i rozmawiam... Czy ja robie coś złego... Przepraszam że żyję, może dla matiego będzie lepiej jak umrę, chcesz spoko,tylko napiszę w testamencie by Cię znaleźli i odpowiesz na to w sądzie. Bo niestety będziesz winny mojej śmierci :) Tak więc, ja nie wiem jaki ty masz sobie regulamin, albo podpunkt.. Może taki? "Będę na TSie w czasie jego wywalenia, crasha czy innej rzeczy uniemożliwiającej z jego poprawnego funkcjonowania dostajesz od razu perma... BO TAK CHCE ([Cóż, tak mi się podoba i unbana nie dostaniesz])." Można i tak, ale czy to nie jest głupie? Zapytałem się za to kilku osób w większości administracja, aczkolwiek będę pytał się kilku innych osób i wstawię te rozmowy.. Obecnie osoby które napisały mi stwierdziły, że głupotą jest banowanie za siedzenie i nic nie robienie...(załączone screeny)
    alt text alt text alt text alt text
    Jeżeli temat ma być zamknięty to nie z prośby Matiego, niech ludzie spojrzą na to z perspektywy normalnego użytkownika.
    Dziękuje i pozdrawiam,
    Radosław "Firtus"

• Owner

Jeju czepiasz sie matiego a pytasz randomowych osób co sądzą o czymś o czym nie mają pojecią :D Kombinujecie obaj zawodowo :>
    "bo potrzebuje postawić matiego w kropce" :D
    Jedyna sensowna rozmowa to Ghostem, pozdrawiam.

• TeamSpeak3 Menager

Słuchaj, nikt wam nie karze siedzieć na TeamSpeaku. Ja nie zmuszam to jest wasza decyzja czy będziecie siedzieć czy nie. Drugą rzeczą jest to że mnie to nie obchodzi co inne osoby myślą o mnie czy o TeamSpeaku. Trzecią rzeczą jest to użalanie się że dostałeś bana? Proszę cię... Myślisz że te twoje screenshoty coś mi dadzą? Bo nie sądzę. Jeszcze jedno pytanie mam do ciebie. Mówiłeś raz do mnie że " Ja w każdej chwili mogę założyć swojego TeamSpeaka i siedzieć tam" minął prawie rok a ty nadal go nie zrobiłeś. Więc teraz możesz się wykazać i go zrobić. Bo ja napewno cię nie od banuje. Możesz sobie nabijać te posty na forum, ale ja swojego zdania nie zmienię.

Pozdrawiam:)

• PokeGO Admin

@Firtusek powiedział w Mati i jego TS..:

Przepraszam że żyję, może dla matiego będzie lepiej jak umrę, chcesz spoko,tylko napiszę w testamencie by Cię znaleźli i odpowiesz na to w sądzie. Bo niestety będziesz winny mojej śmierci :)

Po przeczytaniu tego nie czytam dalej ogarnij siebie i swoja wyobraźnie bo widzę ze coś ci się zdrowo po***olilo pod dachem.
    Robisz gówno burze z powodu bana, a ts'ów jest miliony i innych komunikatorów głosowych… Nie lubię jak zbanowane osoby robią na chama kolo
    dupy właścicielowi czy to serwera czy innych podobnych… Nie ważne co by się nie stalo TS jest Mattiego i ma prawo cię z niego wypierdolić, kiedy tylko mu się to podoba, to jest tak samo jak byś mi na chacie robił syf ja bym cię z niej wyjebał i nagle byś mnie oczerniał jaki to ja zły jestem i jaki to mój dom chujowy, bo wyrzucam ludzi… ogólnie nie chce mi sie już rozpisywać na ten temat… myślałem, że poważniejszy jesteś, zejdź na ziemie nie rób ciągle widowiska wokół siebie nie musisz być w centrum uwagi cały czas i przestań z siebie robić ofiarę. Nie pozdrawiam

Przepraszam że żyję, może dla matiego będzie lepiej jak umrę, chcesz spoko,tylko napiszę w testamencie by Cię znaleźli i odpowiesz na to w sądzie. Bo niestety będziesz winny mojej śmierci :) LOL

• TeamSpeak3 Menager

@JOPEK Polać mu !

• TeamSpeak3 Menager

Jeszcze jedno dopowiem , fajne te twoje screenshoty :D. Pisz do innych dalej a tutaj jeden ode mnie. Pozdro ! <3
    http://www107.zippyshare.com/v/o73GeOCP/file.html

• Retired

Wiesz co @JOPEK jesteś załosny dosłownie człowieku.. Robisz z Siebie wielką gwiazdę internetu, czerpiesz same przyjemności z bycia adminem na IC... A dzięki komu?? *** mnie... A teraz głupoty gadasz.. Kazdy się boi że dostanie głupiego bana na TSie.. Co do Ciebie Mati.. wiesz czemu nie zakladam wlasnego tsa?... Bo mam zycie prywantne, mam dziewczyne, wole z nia spredzic czas i na nia przeznaczyc pieniadze... Coz nie wiem jak ty sie bawisz.. Ale przewalanie hajsu jako 16latek i nie czerpanie z tego zadnego korzysci z TSa... To jest ubustwo...
    Co wiecej @JOPEK server Cie wyzywa od "smieci" "****" i innych... ale to mnie zbytnio nie obchodzi mam swoje zdanie jak juz je wyrazilem "pseudo gwiazdo internetu"... Coz... Nikt Ci tego nie powie prosto w twarz bo sie boi ze Bana dostanie, a jak sie zapytasz na serverze "oo jopek ale ty jestes zajebisty".... Wiec polecam obrabianie dupy mocno ale coz.. Takie jest zycie i nie zeby Cie zwyzywac czy cos, ale ja swoje zdanie mam, osobiscie Ci moge powiedziec to f2f tylko czy bedzie sie komus z nas chcialo przyjechac do Siebie? Nie wydaje mi sie... Jezeli bedziesz w polsce mow, podjade czy cos... A teraz pewnie perma wyłapę, wiec się pożegnam dobranoc, kocham wszystkich graczy, i [email protected], i administracjie oprocz Ciebie Jopek :) Do zobaczenia kiedys....

• Troszkę tego wszystkiego nie rozumiem. Nie chce być po niczyjej stronie, ale z Radkiem ostatnio mam dobry kontakt i nic mi nie mówił o czymś takim, a on jest taki że głupotami lubi się chwalić :)
    Tego dnia co wywaliło tsa, Radek pisał do mnie czy wchodzę pograć w metina, chciałam wbić na tsa ale coś było nie tak i dzwoniłam do niego na telefon co się stało, mówił ze nie wie. Wiem ze to nie jest żadne wytłumaczenie.
    Chciałabym jeszcze zaznaczyć ze to jest tylko ts! Takie gównoburze nie są tutaj potrzebne. Żyjmy wszyscy razem w harmonii! Chłopaki, porozmawiajcie sobie, sam na sam (nie mówię o pisaniu).

• Owner

Eh, ludzie Wy czytacie czasem co piszecie?
    @Firtusek dlugo byles u mnie adminem, raz bylo lepiej raz gorzej ale zawsze wychodzilo na to dobre.
    Dostałeś bana u Matiego i od Matiego co ja moge zrobić w tej sprawie? Jak sloniu dostawal u nas bany to Mati tez calego ciula zrobił i bany jego zostawały takie zycie.
    Piszesz totalne pierdoly a potem sie czepiasz ze ktos je wylapuje? Bezsens stary bo albo czytaj co piszesz albo w ogole nic nie pisz, odpisujesz @JOPEK w wulgarny sposob bo? bo wlasnie co...
    To ze serw go wyzywa to lel, wielka mi sprawa bo boja sie tego w prost mu powiedziec zachowanie godne dzieci i kto się tym przejmuje? Pseuda fani gownoburz lel.
    Co do matiego ze sobie na ts wydaje, czlowieku po to jest hajs, wydajemy go na to co chcemy jak go to uszczesliwia to nie czaje?
    Zakladasz temat w ktorym kij wie o co kaman to co mamy odpisać tutaj

• TeamSpeak3 Menager

Jeszcze jedno. Firtusek *** cie obchodzi co ja robię z pieniędzmi to są moje pieniądze i mogę sobie je przeznaczyć na co chce. Więc proszę cie nie **** się w prywatne sprawy okej? Tak jak mówiłem pisałeś do każdego żeby sie wypowiedzieć na temat teamspeaka i odpsali ci co odpisali żeby cie spławić. Miałem chwile czasu i poszedłem do tych osób i mi powiedziały że za tobą nie przepadają, i tracisz ich czas. Pisz nadal do osób ale u mnie nie dostaniesz juz unbana :). Co do jopka przyznaję się może troszkę cwaniaczy ale chociaż nie wywyższa się tak jak ty że wszystko potrafisz , a pózniej w praktyce chuja wychodzi. :). Hmm mówisz o 16latku? :) Ten 16 latek więcej osiągną od ciebie. Następną rzeczą jest to co napisałeś nie czerpanie z tego zadnego korzysci z TSa.... *** gościu czy ty tylko na hajs lecisz? Jakbym ja miał lecieć na hajs to już tego TeamSpeak'a by dawno nie było

• Nie spinajcie się jak dzieci między sobą. Nie jestem po żadnej stronie. Ludzie którzy u nas grają i przychodzą na forum i czytają to.. hmm.. psujecie reputacje serwerowni. Ja jako 22 letnia osoba czytając coś takiego - tragedia. Lubie obu, ale oboje zachowujecie się jak dzieci. Nie zdziwcie się jak przez takie gównoburze reputacja serwerowni spadnie, a gracze przestaną grać bo stwierdzą że to jakaś dziecinada, zostaną jedynie młodziaki. Usuńcie ten temat bo aż szczypie w oczy.

• PokeGO Admin

Bede cytować bo jest co wyjaśniać :) na wstępie ci powiem jak masz chujowe argumenty nie nie odpisuj nie oczerniaj bez podstawie, karma lubi wracać :)

Wiesz co @JOPEK jesteś żałosny dosłownie człowieku..

Ja jestem żałosny w którym momencie napisz mi to ??to ja płacze o jakieś bany na zjebanym komunikatorze ts ? (bez urazy mati ) i nie wypowiadaj się za większość bo nie masz takiego prawa ! Bo nikt się nie boi siedzieć na ts i na serwie wręcz przeciwnie natłok taki ze roboty w chojo...

Robisz z Siebie wielką gwiazdę internetu, czerpiesz same przyjemności z bycia adminem na IC... A dzięki komu?? *** mnie...

Jak robię z siebie gwiazdę tym, że strimuje ze spełniam marzenia? W którym momencie gwiazdorze ? Wyjaśnij.
    Ja czerpie korzyści z bycia adminem IC! Oczywiście, bo współpracuje z [email protected] wiec
    mam korzyści typu reklama, że ty na chama chciałeś coś udowodnić ze stritem i coś ci nie wyszło nie rzucaj klud innym pod nogi, bo życie cię samo wyjaśni. Zrób coś najpierw przyczyn się do czegoś do jakiegoś rozwoju osiągnij coś w swoim życiu, a później wyjaśniaj ludzi, bo mi żal nie ściska, że ktoś coś ma!…
    Napisz mi tez
    w jaki sposób TY W jaki sposób DZIĘKI TOBIE jestem tu gdzie jestem lub mam to, co mam, bo nie przypominam sobie, żebyś w jakikolwiek sposób się przyczynił chociażby do mojej jednej decyzji pojętej przeze mnie… wręcz przeciwnie jak poczułeś się zagrożony sapałeś dupę o to, że kolego z tibia ci banuje bezpodstawnie! Ale to już sobie wyjaśniliśmy.

@JOPEK server Cie wyzywa od "smieci" "****" i innych... ale to mnie zbytnio nie obchodzi mam swoje zdanie jak juz je wyrazilem "pseudo gwiazdo internetu"... Coz... Nikt Ci tego nie powie prosto w twarz bo sie boi ze Bana dostanie, a jak sie zapytasz na serverze "oo jopek ale ty jestes zajebisty".... Wiec polecam obrabianie dupy mocno ale coz.. Takie jest zycie i nie zeby Cie zwyzywac czy cos, ale ja swoje zdanie mam, osobiscie Ci moge powiedziec to f2f tylko czy bedzie sie komus z nas chcialo przyjechac do Siebie?

Stary jak bym miał się przejmować tym, co o mnie mówią ludzie to wiesz co zamknąłbym się w pokoju owinął w folie Bąbelkową i zgasił światło i płakał lub wypisywałbym swe plącze na forach, że ktoś mnie zbanował…

JAK Dla mnie temat zbędny do usunięcia z forum psuje tylko opinie serwerowi pokemod jak i ts , oczernia graczy i ludzi którzy przyczyniają się do rozwoju pokemoda ...
    BTW ZAPRASZAM JUTRO na live 12 godzinny stream na cześć FIRTUSKA !!!!
    www.twitch.tv/panjopek

• Ale nie wiem po co wy się wtrącacie do tego to jest sprawa pomiędzy Firtusem a Matim , niech sobie oni załatwią sprawę a nie każdy adwokat .

• Owner

haha @Diox :D Piszesz cos publicznie i traktujesz to jako priv miedzy dwoma osobami gdzie temat dotyczy więcej osób? Bosh...
    Dobra zamykam to bo patole zacznie mi tu tworzyć.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

775
Użytkownicy

605
Tematy

3281
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.