Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
Deather

Nowy serwer Deathrun + Klasy - Dyskusja

Recommended Posts

Właściciel

Cześć, ostatnio dostaliśmy propozycje, aby otworzyć nowy serwer Deathrun. Jako że już od dawna myśleliśmy nad stworzeniem czegoś nowego, po długich naradach, serwer zostanie otwarty!

Ostatnio rozmawiałem z @LekuS który stwierdził, że najlepiej byłoby, gdyby serwer posiadał autorski plugin oraz własne klasy (aby odróżniać się od innych) - z tego to powodu zakładam ten temat.

Chciałbym żebyście wypowiedzieli się, jak widzicie ten serwer?

Jakie klasy powinny się wg. was tam znajdować i co powinny robić?

Jakie pluginy/funkcje serwer powinien posiadać (chodzi mi o rzeczy takie jak skiny, sklep itp.)?

Z rzeczy które już mogę zapowiedzieć to, że będzie rekrutacja na opiekuna tego serwera :)

@Meeoww Chyab cie juz pogielo macie 2 serwery to grajcie na nich fajnie by bylo zrobic cos nowego...

Kolo 15 klas by sie przydalo oczywiscie nie za OP.

Duzo mapek ale przed wgraniem przetestujcie je zeby zadnych bledow nie bylo.

Lekuś nikt nie mówi, że mają być takie jak na modzie. Chodziło mi że zamiast klas mogą być, ale umiejętności inne. Dostosowane do Deathruna.

Edited by TeoShops

Za duzo bedzie tych pokemonow ogolnie. To ze Deather i Johnny maja 2 pokemody nie oznacza tego ze na kazdym nowym serwerze maja byc te pokemony... @TeoShops

Deathrun to deathrun na takim serwerze jest BH + klasy (A nie jakies pokemony @TeoShops @Meeoww) + fajne mapki ktore by byly przetestowane @Deather @Johnny i napewno dobra i oryginalna paczka pluginow. Trzeba tez pamietac o Topce vipach/svipach a vipy/svipy by mogly miec dodatkowe klasy.

I napewno co 1 lvl na klasie to 1 PKT do statystyk ktore mozna samemu przyznac np:

Inteligencja (wieksze dmg)

Zdrowie (wiecej HP na start)

Pancerz (mniej dmg otrzymujesz) 

Predkosc (wieksza predkosc poruszania sie)

Grawitacja (mniejsza grawitacja)

Oczywiscie jakies limity PKT do tego sie przydadza.

Ogolnie klasy itd mozna zrobic na wzor serwerow COD (Call Of Duty). Tyle odemnie na ten moment XD 

Właściciel

I właśnie tu pytanie, czy to ma zwiększać się maksymalna prędkosć BH czy ogólnie ruch (bo takie ogólnie zwiększenie ruchu przyspiesza spadanie itp.)?

Deather ta decyzja nalezy juz do ciebie ja napisalem to co ja widze na takim serwerze a to co ty zrobisz z tym to juz jest twoja decyzja napewno zrob tak aby bylo dobrze i zeby bugow nie bylo ;D

Właściciel

Oki, otwarcie planowałbym na po świętach (jak zrobię silnik klas, pluginy itp.). Do tego czasu wątek będzie otwarty i jak ktoś jeszcze ma propozycje, śmiało pisać (szczególnie pomysły na klasy) :D
Na pewno dużo z tego co zaproponujecie pojawi się na serwerze :)

@Deather jak będę miał czas to ci opisze większość rzeczy przydatnych na tym deathrunie co moim zdaniem powinno się pojawić itp. :)

Edited by LekuS

Moje propozycje:

Wilkołak- Wolniejszy od innych klas. Zwiększone HP do 110. 2skoki

Speedhacker albo jakas inna nazwa związana z prędkością- Szybsza od innych klas. Zmniejszone HP do 90

Człowiek- Standardowa prędkość, 100HP

???- Grawitka, 90HP

Sklep jak najbardziej na plus, ale żeby nie był zawalony jakimś syfem, który będzie obniżał fpsy i nikt go nie będzie używać.

Proponuje w sklepie:

-Ślady/dymy/smugi lecące za postacią w różnych kolorach

-Skiny postaci (Wszystkie dostępne skiny postaci z CSGO,CS:S,CS 1.6. Postacie z "Bajek", Gier i Filmów.

-Pety (Kurczaki/Kurczaki Zombie/Pokemony/Zwierzęta) poruszające się przy nogach osoby lub latające obok jej głowy.

Edited by SAD