Spawn protection i ułatwienia dla admina

• Znowu ja i moje propozycje:

1. Spawn protection - chyba każdy wie o co chodzi. 2 sekundy ochrony na początku rundy i problem ze strzelaniem z respa rozwiązany

dla adminów:

1. Przydałby się jakiś xray dla adminów, kiedy jest na spec. Łatwiej wykryć haxów
    2. Kolejnym ułatwieniem byłoby, gdyby admin mógł widzieć wszystkich graczy po śmierci, a nie tylko swój team. Jakieś afk itd. byłby szybciej wykrywalny.

• Retired

Definitywnie jestem za....

• Jak dla mnie ten spawn protection to kolejna rzecz, która będzie tylko spowalniać serwer, no chyba, że nie ma żadnego efektu na stabilność serwera(nie wiem, nie znam się). Xray i możliwość patrzenia na wszystkich graczy po śmierci bardzo by pomógł. Chciałbym dorzucić coś związanego z mapami, bo to co się teraz dzieje na serwerze to jest tragedia, nie może tak zostać. Tak naprawdę grane są ciągle aim_mapy/awp, czasami jakaś zwykłą de_ mapa wjedzie. Kiedy usunęliście możliwość nominate dodaliście parę nowych aim_map (awp_lego 2016, te aim_steelixy) a nic nie wyrzuciliście zamiast tego i tym sposobem zrobiło się z 10 aim_map, a grywalnych de_map jest mniej. Proszę mi nie mówić, że de_map jest dużo,, bo mówimy tu o grywalnych mapach, które zostaną wybrane przez graczy. Nie wiem w jaki sposób można to rozwiązać, chociaż zacząłbym od pytania dlaczego zostało usunięte nominowanie map.

• Skoro znalazło się miejsca na skiny to myślę, że dla spawn protect też powinno się znaleźć.

Co do nominate to jest osobny temat, każdy chcę go z powrotem, na serwerze ludzie cały czas się pytają czemu nominate jest wyłączone, więc nadal nie rozumiem czemu nie jest przywrócony.

• PokeGO Admin

Spawn protection - niepotrzebny. Mało jest map na których można normalnie zabić z respa i w dodatku sa grane raz na 5 godzin

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.