Regulamin? Co i jak? ZMIANY!

• Owner

Witam, wiele osób ma problem z interpretacją obecnego regulaminu, wiele rzeczy jest niejasnych i stwarzają problem w komfortowej rozgrywce.
    Zmieńmy to razem!
    Wyraź swoją opinie, co byś zmienił? Co jest nie tak? Dlaczego tak uważasz?
    Może coś całkowicie wywalić trzeba? Jakieś zdanie jest niejasno napisane?
    Co sądzicie o tym.

• 1.15. Handel pokemonów inny niż 1 pokemon za 1 pokemona jest niedozwolony.
    Zmienił bym ten punkt na wymiana pokemonów więcej niż 1za1 jest na własną odpowiedzialność
    ponieważ i tak każdy wymienia się przeważnie więcej niż 1za1

• PokeGO Admin

1.15. Handel pokemonów inny niż 1 pokemon za 1 pokemona jest niedozwolony. - ten punkt jest w ógole nie potrzebny.

1.4. Zabronione jest afczenie na serwerze (spec to także afk) - Ten punkt bym zmienił. Dla przykładu, ktoś musi odejść na chwile od kompa a gdy chce ponownie wejsc na serwer juz nie da rady bo przeważnie jest full. Mówie tu o osobach bez vipa. Spec powinien byc dozwolony imo.

• @Yu powiedział w Regulamin? Co i jak? ZMIANY!:

1.15. Handel pokemonów inny niż 1 pokemon za 1 pokemona jest niedozwolony.
    Zmienił bym ten punkt na wymiana pokemonów więcej niż 1za1 jest na własną odpowiedzialność
    ponieważ i tak każdy wymienia się przeważnie więcej niż 1za1

Jako administrator zgodzę się z kolegą wyżej. My jako administracja tak naprawdę nie jesteśmy w stanie dopilnować czy ktoś wymienia się kilka pokemonów za jeden. Zawsze można dogadać się prywatnie i zrobić to mimo iż zabrania to regulamin. Wymiany powinny być jedynie na własną odpowiedzialność, w razie gdy ktoś kogoś oszuka i ma dowody można zgłosić to na forum, a wtedy osoba która oszukała dostanie bana (perm, lub na kilka miesięcy nawet) "Nie zwracamy pokemonów po oszustwie"

Jestem za zniesieniem owego zakazu. Chciałbym aby również wróciła możliwość wymiany legend, na tej samej podstawie. Każda wymiana jest na własną odpowiedzialność, a w razie oszustwa, przy udowodnieniu osoba oszukująca dostaje bana, nie zwracamy pokemonów za oszustwa.

@D3SAN powiedział w Regulamin? Co i jak? ZMIANY!:

1.4. Zabronione jest afczenie na serwerze (spec to także afk) - Ten punkt bym zmienił. Dla przykładu, ktoś musi odejść na chwile od kompa a gdy chce ponownie wejsc na serwer juz nie da rady bo przeważnie jest full. Mówie tu o osobach bez vipa. Spec powinien byc dozwolony imo.

Tu się nie zgodzę z Tobą, dużo osób lubi grać na naszych serwerach, dużo osób próbuje wbić od dłuższego czasu, osoby które są afk powinny zostać wyrzucane, a wchodzenie na speca powinno być bezpośrednio karane banem bez uprzedzenia. Wchodząc na serwer akceptujemy regulamin.

• Owner

Wy czytacie co piszecie czy nie bardzo?
    Na własną odpowiedzialność ale w razie wu do admina?
    To albo to albo to, zastanówcie się, bosh.

Wymiana wiele za jeden jest zabroniona bo takowa nie istnieje, za to wymieniają się obecnie 1;1 i nie ma, że ktoś został oszukany bo wymienił poka za poka, chcecie to znieść i szukać igły w sianie?

• Osobiście jestem za dodaniem punktu w regulaminie, że za pouczanie Administracji jest ban.
    Brakuje też punktu że za oszukiwanie graczy np. demos itp. również jest ban.

• Retired

@Hendehof Dobrze powiedziane, wprowadzanie graczy w blad == spowodowania wyrzucenia go, zwolnienia slota czy straty pokemona = ban

• Retired

Kwestia osoby AFK powinna usprawiedliwiać powiadomienie admina przed, wiadomo toaleta i tym podobne, nie róbmy sobie kibla obok siedziska bo można kicka dostać.

Punkt o wymianie pokemonów 1 na 1 jest martwy, bardzo, prawo nieużywane, nieprzestrzegane. I tak i tak można sie wymieniać 1 za 1 pokemona panowie, nieważne czy 100 za 1, czy 50 za 50. I tak zawsze jest 1 na 1 pokemona. Ten zapis powinnien w regulaminie brzmieć inaczej. To nadal jest wymiana zauważcie! Funkcja Trade służy do wymiany pokemona za pokemona, nieważne czy ta osoba zgodzi się wymienić 1, 50 czy 100 level i tak i tak dotyczy to wymiany pokemona która jest Poprostu wymianą, nas adminów nie powinno interesować historia że chodzi o 2 za 1 itp. To nadal jest wymiana pokemona za pokemona, czyli nie ma złamania regulaminu nieważne od levela.

• Jak dla mnie bany za bycie AFK to przesada, każdemu może coś się zdarzyć, że musi od razu wyjść (domofon, toaleta, gotujący się makaron itp.). Jak ktoś afczy wystarczy kick i po sprawie.

Na swoich starych serwerach mieliśmy zasadę, że admin rozpatruje tylko skargi, które są zgłaszane na [email protected], jeśli ktoś normalnie mówił/pisał to admin nie miał obowiązku reagować oraz miał prawo banować taką osobę, która przeszkadzała adminowi w pracy (głównie chodzi mi o sytuacje, kiedy wchodzę na serwer i 5 osób drze się do mikrofonu, żebym banował kolesia, bo ma haxy. Wtedy wiadomo, że każdy cziter ucieknie i trzeba szukać demek. Już tak miałem, jestem pewny, że nie tylko ja). Takich "pomagierów" mogliśmy wywalać/banować i z czasem się nauczyli, żeby zgłaszać haxów na [email protected] zamiast drzeć się do mikrofonów i tym samym ostrzegać osoby łamiące regulamin.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.