Balans drużyn + małe mapki

• Tak wiem wiem może i gram tylko kilka dni ale chyba takie coś każdemu po 1 dniu gry żuci się w oczy ? Może i jestem starej daty ale, aż patrzeć mi się nie chce jaki syf robi się tutaj na małych mapkach typu aim_arena :

• Rzucanie niezliczonej ilości granatów na resp przeciwnika serio ? na takich mapkach chodzi raczej o "strzelanke" a nie "rzucanke" granatami ? Za spamowanie granatami i innymi świństwami ekranu ze nic nie widac i potem sie dziwic ze jedna drużyna ma 11 wygranych a inna 0 porażka.
    • Balans druzyn, chyba w ogóle nie działa albo udaje, że dziala. Może tylko dzisiaj się tak przytrafiło ale drużyna CT prowadziła z TT 8 : 0 nagle komunikat o zbalansowaniu w następnej rundzie i uwaga, nie przenioslo nikogo z top5 do innej drużyny i co nadal masakra i miażdzenie, że aż się drużynie przeciwnej odechciewa grac.

A na koniec takie małe uwagi które pomogły by na małych mapach jak grałem kiedys na Poke spisywały sie i nikt nie płakał:

• Zakaz używania skili aktywnych pokemonow na takich mapach tylko skile pasywne typu skill : charmandera
    • Zakaz rashu ? jakaś linia która zabrania wpierprzanie sie na pole przeciwnika usuwana 40 sek przed koncem rundy ?
    • Naprawa tego balansu druzyn bo to dziala beznadziejnie.

PS. Wiem pewnie zostane zjechany ze gówno wiem ale to tylko takie moje spostrzeżenia, bo dawniej bardzo duzo grywałem na Poke, a jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości niech sobie przypomni dzisiaj ktos okolo 15:30 gre na serwerze jak gracze Jinx <3 i chyba Ward zawsze byli w jednym Teamie i wszystkich miażdżyli i balansowanie drużyn ni uja nie działało zawsze byli w tej samej drużynie i tak zwane pograne :P

• Jak najbardziej się zgadzam w sumie ze wszystkim co napisałeś. Najgorsze są chyba skille, które oślepiają/trząchają ekranem na takich małych mapach.

• @rysiok powiedział w Balans drużyn + małe mapki:

Jak najbardziej się zgadzam w sumie ze wszystkim co napisałeś. Najgorsze są chyba skille, które oślepiają/trząchają ekranem na takich małych mapach.

Jeżeli skile tego typu sa skilami pasywnymi to nie widze przeszkód zeby działały na takich typu mapach jak awp/aim_map. Chodziło mi jak juz wspominałem o skile typu Rock Slide - Charizarda,

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

1

1563
Użytkownicy

1089
Tematy

5242
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.