Balans drużyn + małe mapki • Tak wiem wiem może i gram tylko kilka dni ale chyba takie coś każdemu po 1 dniu gry żuci się w oczy ? Może i jestem starej daty ale, aż patrzeć mi się nie chce jaki syf robi się tutaj na małych mapkach typu aim_arena :

  • Rzucanie niezliczonej ilości granatów na resp przeciwnika serio ? na takich mapkach chodzi raczej o "strzelanke" a nie "rzucanke" granatami ? Za spamowanie granatami i innymi świństwami ekranu ze nic nie widac i potem sie dziwic ze jedna drużyna ma 11 wygranych a inna 0 porażka.
  • Balans druzyn, chyba w ogóle nie działa albo udaje, że dziala. Może tylko dzisiaj się tak przytrafiło ale drużyna CT prowadziła z TT 8 : 0 nagle komunikat o zbalansowaniu w następnej rundzie i uwaga, nie przenioslo nikogo z top5 do innej drużyny i co nadal masakra i miażdzenie, że aż się drużynie przeciwnej odechciewa grac.

  A na koniec takie małe uwagi które pomogły by na małych mapach jak grałem kiedys na Poke spisywały sie i nikt nie płakał:

  • Zakaz używania skili aktywnych pokemonow na takich mapach tylko skile pasywne typu skill : charmandera
  • Zakaz rashu ? jakaś linia która zabrania wpierprzanie sie na pole przeciwnika usuwana 40 sek przed koncem rundy ?
  • Naprawa tego balansu druzyn bo to dziala beznadziejnie.

  PS. Wiem pewnie zostane zjechany ze gówno wiem ale to tylko takie moje spostrzeżenia, bo dawniej bardzo duzo grywałem na Poke, a jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości niech sobie przypomni dzisiaj ktos okolo 15:30 gre na serwerze jak gracze Jinx <3 i chyba Ward zawsze byli w jednym Teamie i wszystkich miażdżyli i balansowanie drużyn ni uja nie działało zawsze byli w tej samej drużynie i tak zwane pograne :P


 • Właściciel GGspeak.pl

  Na co 2 tematy napisałeś? • Od tego są te pokemony (Pokemony tank od bronienia, speed od ruszowania itd)


 • Właściciel Sieci

  Jest to pokemod wiec żadnych wyłączania skilli nie będzie.
  Z mapkami jest taki problem - że, jest ich małooo. Bo praktycznie żadna się nie nadaje pod ten mod.

  Granatów im nie zablokuje bo za nie płacą.


 • Admin S2

  Problemem nie jest to że można rashować i używania skili tylko niezbalansowane drużyny nieraz gry kończą się wynikiem 11-0 . Często dochodzi do całkowitej dominacji jednej strony bo jest tam więcej svip z możliwością wskrzeszania się, nieraz w jednej drużynie gra 5 znajomych a każdy z nich w miarę coś tam umie grać posiada svipa i tak sobie rashuja w 5 pokemonami 50+ i niszczą sami całą drużynę przeciwną w mniej niż 45s.
  Auto balans praktycznie nie istnieje wystarczy nawet 3 dobrych graczy w 1 drużynie aby był wynik 11-0 a serwer prze 11 rund nic nie zmieni i pozwoli 1 drużynie dosłownie gnębić drugą. Osobiście gdy jestem po stronie gnębionej muszę zmienić poka na jakiegoś mocarza co sam rozwali cała drużynę a nawet s snorek 100 ma ciężko. Często w takiej grze rozgrywce wychodzę z gry i nie mam ochoty na dalszą grę na serwie, a jestem maniakiem pokemodowym i ciężko oderwać mnie od gry. • @johnny powiedział w Balans drużyn + małe mapki:

  Jest to pokemod wiec żadnych wyłączania skilli nie będzie.
  Z mapkami jest taki problem - że, jest ich małooo. Bo praktycznie żadna się nie nadaje pod ten mod.

  Granatów im nie zablokuje bo za nie płacą.

  Aha no to granaty zostaja ale no ja nie mwoie o wylaczeniu skili tylko o zabronieniu skili ibszarowych i takich ktorych trzeba nacisnac binda na skila, aby mozna bylo uzywac skili ale tylko pasywnych wtedy ludzie bardizej by mysleli jakiego pokemona uzyc na tej mapie a nie bezmyslnie jak osly nawalali obszarowymi skilami bo tak latwiewiej :)

  A i kolejna beznadziejna rzecza jest to wskrzeszanie wiec trzeba zarabiac ale no bez przesady :P nameczysz sie zeby zabic takiego koksa zabije Ci polowe Teamu i zabijesz go ucieszony a on za 5 sek Cie zajebie bo uwaga wskrzeszony i zajebie druga b=polowe teamu :P • wprowadzić mieszanie drużyn co 5 rund i będzie git • @jopek powiedział w Balans drużyn + małe mapki:

  wprowadzić mieszanie drużyn co 5 rund i będzie git

  Jeżeli to takie "łatwe" dlaczego nadal nie wprowadzone :P


Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
 

1
Online

1563
Użytkownicy

1089
Tematy

5242
Posty

Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.