Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

LegiT

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About LegiT

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 08/12/2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepsze z kumplami na obozie
 2. Nick z serwera oraz steamID: LegiT? InfinityCore.pl Wiek: 16 Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: około łącznie 1,5 roku gry na modzie. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie +/- 2h, tygodniowo 15h, miesięcznie 50h Czy administrowałeś kiedyś? Tak, administrowałem na około 4 serwerach, na jednym byłem opiekunem przez dłuższy czas. Znajomość komend admina i regulaminu? Komendy znam bardzo dobrze, regulamin też. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak posiadam, również używam. Dlaczego ty? Chciałbym sprobowac jeszcze raz, poniewaz wczesniej nie mialem okazji sie popisac ^^. Myślę, że jestem doświadczonym graczem jeżeli chodzi o pokemoda, jak i administrowanie. Potrafie zachowac opanowanie oraz podjac rozsądną decyzje. Coś o sobie od siebie: Cześć, Jestem Łukasz oraz mam 16 lat. Pochodze z województwa Śląskiego, okolice Katowic. Interesuje sie sportem jak i esportem i informatyka. Kontakt: Facebook, Discord Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/LegiT%3F InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/ (grałem na Viridianie) Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?:Tak należe, rozmawiam na nim lecz level nadal 0.
 3. Jestem na TAK +Pomocny +Aktywny +Zna sie na pokemodzie
 4. Jestem za, nikt nie używa tych skilli z powodu ich dmg.
 5. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: [Gracz] Mew Jego SteamID: STEAM_1:0:176603967 Wyjaśnienie: Strzela i chodzi po szklance Dowody: Demko Mirage godzina 13:40
 6. Nick z serwera oraz steamID: LegiT? InfinityCore.pl STEAM_0:0:176603967 Wiek: 15 (po mutacji) Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Grałem 2 lata temu, lecz miałem dużą przerwę od pokemoda, więc mogę określić, że doświadczenie jest dość duże i znam Modyfikacje. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie ok. 2h, tygodniowo ok 20h, Miesięcznie 60-70h. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, byłem opiekunem na serwerze, i Adminem. Znajomość komend admina i regulaminu? Znam komendy bardzo dobrze, oraz znam Regulamin. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam, lecz częściej przesiaduje na TS3. Dlaczego ty? Mam (przynajmniej tak myślę) dobry kontakt z graczami jak i z kilkoma Adminami. Posiadam duże doświadczenie na tym stanowisku. Jestem chętny do pomocy nowym graczom. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Coś o sobie od siebie: Mam na Imię Łukasz. Pochodzę z Województwa Śląskiego, blisko Katowic. Na co dzień uczęszczam do klasy sportowej o kierunku Piłki Ręcznej. Moje zainteresowania to E-sport oraz ogólnie Sport. Kontakt: Steam, Facebook, Discord oraz TS3. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/LegiT%3F InfinityCore.pl/145.239.133.23:27016/ https://www.gametracker.com/player/LegiT%3F/145.239.133.23:27016/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak należę, lecz nie rozmawiam na discordzie. Jeżeli będzie taka potrzeba będę przesiadywał na Discordzie.
 7. LegiT

  Siema

  Dopiero teraz zauważyłem, że jest błąd w moim wieku, mam 15 lat, a niestety nie mogę już edytować.
 8. Prawda, bardzo ciężko łapie mi się te nowe pokemony.
×
×
 • Create New...