Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

M_a_t_i_2

Zasłużony
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

M_a_t_i_2 last won the day on January 20

M_a_t_i_2 had the most liked content!

Community Reputation

105 Przyjaciel

4 Followers

About M_a_t_i_2

Administrator Saffron
 • Rank
  10%
 • Birthday 01/09/2004

Recent Profile Visitors

1,957 profile views
 1. zły dział. To po pierwsze. Po drugie wystarczyło napisać do Johnnego/Deathera Po 3 tak to błąd Po czwarte JAK MOŻESZ KORZYSTAĆ Z BIAŁEGO DISCORDA?!?!?
 2. w tym momęcie byłby to OGROMNY buff dla takiego mirror coata i innych skilli typu "nieśmiertelny ALE" (np. zen mode,dizzy punch{skill ramphardosa})
 3. 20sec przed banem powiedziałem ci zebyś nie wyłudzał, po chwili napisałeś ponownie swoją wiadomość, więc dostałeś bana. Jeżeli tobiem bym teraz odpuscił to "polska młodzież" wykorzystała by to i albo nie mógłbym ich banować albo banując ich poszły by na mnie skargi za "faworke". Nie wiem jaki jest sens pisania prośby o ub przy banach krótszych niż 1 dzień. Wiadome jest to że z automatu tego ub nie dostaniecie i prędzej wasza kara minie niż ktoś sie tym zajmie.
 4. Kucyk jak kucyk. Młody chłopak z ambicjami na przyszłość. Community na saffronie/lavenderze wiemy jak wpływa na ludzi (XD) więc jego wybuchowość w waszej spokojnej atmosferze znika. Szczerze choć na hnsie nie gram. Byłbym na tak ❤️
 5. po twoim wyjaśnieniu propozycja wydaje się być lepsza choć... pikachu/raichu sam w sobie jest git już i swoje ciekawe skille posiada. Według mnie pokemon nie potrzebuje kolejnego skilla
 6. Po obejrzeniu demka : Gracz xa0 dostaje bana na godzine - za strzelanie zza txt oraz plantowanie na złym site (niesłuchanie się poleceń gry) Gracz kapitan dostaje bana na godzine - za plantowanie na złym site (niesłuchanie się poleceń gry) Gracz nejt dostaje ostrzeżenie - za strzelanie zza txt
 7. ..... genialna propozycha aplaus dla pana. A tak na serio może byś wyjaśnił jakby ten skill miał działać? Dlaczego tego skilla brakuje temu pokemonowi? (choć sam pikaczu jest op) itp?
 8. Za takie coś powinno dostawać się permamentą blokade pisania na forum
 9. 1. Zły dział 2. Czemu nie
 10. skille które trwają jakiś czas trwają jakiś czas. W pokach trwają ture i nie da sie ich zatrzymać. To by nie miało sensu. To że ty masz problem z hexem znaczy ,że nie zabardzo jeszcze potrafisz używać tego skilla. Wyłączanie innych skilli to też bezsens.
 11. Według mnie useless opcja. Nie widze sensu w dodawaniu tego
 12. @venotric123 opcja edytuj stasiu grasz na modzie drugi dzień, po twoim zachowaniu na serwerze nie sądze abyś miał 14 lat. Twoje podanie jest... "dziwne" i jakby pisane przez 8 latka. Jestem na Nie
 13. 3maj sie itachi. Miło było
 14. Dobra to ja sie może odezwe bo to wkońcu na mnie skarga. (Yay wreszcie sie doczekałem) Lekusa rozumiem nie nabija godzin i rzadko sie pojawia ale iTachi? przepraszam ale nosz kurwa ktoś zobaczył na godzinki na gt? Może itachiego ostatnie 3 dni nie zbyt było ale spójrzcie na reszte. Siedział średnio 300min na dzień. Ja robiłem to samo i zamierzam nie zwalniać z moimi godzinami na serwerze po moim powrocie. A ty masz zamiar robić problem każdej osobie która napisała post? Napisał prawde. My też mamy swoje życie i pewnie każdy z nas ma jakieś alibi dlaczego go nie było na serwerze jeden czy drugi dzień. Jeszcze tak wróce do pewnego fragmentu wardka. Wardek napisał że mu demka na pw wysyłacie (tak samo jak skargi na mnie i demka na których odszedłem od pcta xD) czemu tego nie robicie na forum? Chcecie żeby wardek sie pojawiał? Wysyłajcie demka w skardze na forum by pozostała część administracji mogła wspomóc się nawzajem. To co napisał Johnny to tez 100% prawda. Siedze z wami na serwerze i słysze jak ciśniecie beke z czyjegoś podania a raczej z tego co tam napisaliście czy też spamicie linkiem do innego podania aby wybrać tego " Białego rycerza co ocali ten serwer" A "po godzinach" obraża ludzi jednego po drugim.
×
×
 • Create New...