Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

M_a_t_i_2

Zasłużony
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

M_a_t_i_2 last won the day on July 3

M_a_t_i_2 had the most liked content!

Community Reputation

175 Przyjaciel

6 Followers

About M_a_t_i_2

Administrator Saffron
 • Rank
  20%
 • Birthday 01/09/2004

Recent Profile Visitors

2,356 profile views
 1. Pamietajcie jedno.... i tak was nie znosze 😘
 2. Jakie mogłyby być twoje ostatnie słowa przed zrobienien czegoś głupiego?
 3. Czy lubisz remonty? (Sorki że tak późno)
 4. Jakie masz plany na wakacje?
 5. Nie robie tego xd Pytanie wymysliłem na szybko bo miałem pewien problem rano. #PęknietaRura
 6. Czy zdarzyło Ci się kogoś potrącić żeby zwrócił na Ciebie uwagę?
 7. Którego zwierzęcia nie lubisz najbardziej?
 8. chodziło mi o obrazek ale k
 9. Czy przeglądasz memy? Jak tak to jaki mem ostatnio cię rozbawił?
 10. Ja bylem jedną z osób które chciały zeby GO został taki jaki jest ,a na Source2 wyszła nowa wersja. Nawet załóżmy w 80% taka sama.
 11. Wszystkiego słucham ale bywa tak że jak znajdę coś dobrego to ludzie mówią ze to g* i powinienem się tego wstydzić a po miesiącu jest to hitem polski. (Np. Ona by tak chciała XD)
 12. Prawdopodobnie nie zobaczymy tak szybko nowego silnika w CSGO. Source 2 został anulowany przez deweloperów. Już od początku 2020 roku mogliśmy zapoznać się z licznymi plotkami, sugerującymi, iż deweloperzy Counter-Strike'a: Global Offensive pragną przenieść swoją grę na silnik Source 2. Okazuje się, iż było w tym trochę prawdy, a Valve miało szczere chęci na przeniesienie CS-a na nowy silnik, jednak wystąpiły pewne komplikacje. Dlaczego CSGO póki co nie może zostać postawiony na Source 2? Jak poinformował Tyler McVicker - odbyło się spotkanie na temat przeniesienia CSGO na silnik Source 2. Niestety, według deweloperów, proces ten kosztowałby zbyt dużo czasu i pracy. W związku z tym zrezygnowali z tego pomysłu. O ile przeniesienie samej gry na nowy silnik nie jest trudne, to z pewnością byłoby problemem przeniesienie zawartości stworzonej przez społeczność. Niestandardowe mapy, tryby gry i wiele, wiele więcej rzeczy stworzonych przez graczy są wręcz nieodłączną częśćią Counter-Strike'a. Valve musi doskonale wiedzieć, że wszyscy na to czekają, a gracze po premierze Valoranta oczekują czegoś więcej, niż tylko poprawek map i nowych filtrów wulgaryzmów. Pytanie, czy pomysł nowego serca dla CS:GO kiedykolwiek powróci, czy ta produkcja zostanie już na tym etapie technologicznym, co teraz. CLIP: twitch <-znalezienie tego trochę potrwało Źródło: boop
 13. Propozycja jest dobra ale wydaje mi się że stanie sie ona zbyt dobra. Teraz i tak jest ciężko uciec czy zrobić cokolwiek przy skillach typu hex, magic coat, zen mode i to że gracze muszą spojrzec na timer rundy i muszą sami odliczać zmniejszanich skuteczność (bo to jednak odwrócenie uwagi). A jak będą mieli wszystko jak na tacy to ich skuteczność wzrośnie przez co te wkurzające skille będą jeszcze bardziej op i jeszcze bardziej wkurzajace.
 14. Czy wstydzisz się słuchania jakiejś piosenki? Jak tak to jakiej?
×
×
 • Create New...