Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

MaTi

Zasłużony
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

MaTi last won the day on November 6 2019

MaTi had the most liked content!

Community Reputation

30 Dobry

About MaTi

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 09/05/2000

Recent Profile Visitors

2,601 profile views
 1. Witam. Po dłuższej przerwie wracam do prac związanych z TeamSpeak'iem. Powodem mojej przerwy, był brak czasu, za co was bardzo przepraszam. Myślę że w jakiś sposób wam to wynagrodzę. Na pierwszy rzut na TeamSpeak'a zostały przywrócone Boty Muzyczne. Pozdrawiam Główny Administrator Serwera InfinitySpeak.
 2. MaTi

  Bannerek TeamSpeak.

  @4FX Teraz ok. ;d Czekam jeszcze na inne!
 3. Tytuł posta: [Typ grafiki] Banner 1. Wymiary: 800x300 2. Tematyka: TeamSpeak3 3. Kolorystyka: Czekam na propozycje 4. Dodatkowe elementy: brak 5. Przykłady / porównania: brak Czekam na propozycje! Powodzenia graficy!
 4. Witajcie, przychodzę do was z propozycją konkursu, ponieważ w najbliższym czasie chciał bym wam zrobić. Tylko chciałbym usłyszeć wasze opinie co wy na to? Może jakiś inny event? hm.. 1z10? z automatycznym botem? Czekam na wasze propozycję.
 5. MaTi

  Elo

  Poważne kwestie? Wow, to ładnie. Tak w ogóle to Cześć.
 6. @4FX Troszkę brzydko to wygląda. Wolałbym pod tym.
 7. @4FX Wszystko okej, tylko musisz zmienić Online i admin powiększ to. Przesuń trochę w górę bo muszę tam zmieścić liczby z statystykami.
 8. Czekam od dawna na taki serwer. Także @Deather @Johnny postarajcie się. Jestem za! ❤️
 9. MaTi

  Graficzka;]

  Tytuł posta: Napis karaoke 1. Wymiary: 400x200 2. Tematyka: Karaoke 3. Kolorystyka: Obojętna 4. Dodatkowe elementy: - 5. Przykłady / porównania: -
 10. W sumie to dużo tego wyszło, bo wszystko mi się szybko nudzi. Co do pytania to tak: - PS4 ~ 2100zł - XOne ~ 2100 - Dron DJI Phantom 2 ~ 2k - PSP to nie wiem ile XD - Kierownica ( Chyba Saitek ) ~ 800 zł Tak że no
 11. o maj gad kto wrocił ;o
×
×
 • Create New...