Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

SaleM

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

About SaleM

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Chodziło mi o to ,że wardek odpisuje na steamie Ludzie wszyscy piszą dużo na forum o wszystkim na pewno (jak bys nie zrozumiał to odsyłam do definicji sarkazmu na google) Z tematu robi się gównoburza, każdy coś piszę polecam zamknąć temat bo to bez sensu. Jak były rozmowy na discordzie to każdy cicho siedział.
 2. Na tym serwerze nie da się zrobić nic "dla żartów" bo obecna społeczność wszystko odbiera na poważnie. Co do skargi opiekun nie ma obowiązku przybywać na serwerze. Wardek ma swoje humorki ale na steam powinien odpisywać normalnie jak macie jakieś problemy itd. szkoda ,że nie wypowiedział się jeszcze w tym temacie. Po części zgadzam się z mavesem a po części nie ,bo faktycznie fajnie by było jak by zaczął grać na serwerze.
 3. Czesc Dysplazja
 4. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: иαנαяαи http://InfinityCore.pl Jego SteamID: STEAM_1:1:538079332 Wyjaśnienie:Gracz nadużywa mikrofonu mimo próśb graczy. Wie gdzie są na planszy ludziki. Ewidentnie widać ,że gracz posiada WH. Nie wiem czemu Jupik wykazywał 0 reakcji na nadużywanie mikrofonu przez graczy, Afczył i na dodatek zwrócił uwage TYLKO mi gdzie niecałe pół rundy rozmawiałam będąc martwym... Dowody: http://k20195_s14995.fastdl14.livs.pl/s14995/tv_records/auto0-20200423-090711-728457513-workshop_741136461_de_rats_1337_v2-_PL__InfinityCore.pl__PokeMod_-_Saffron__GEN5_-0929.zip - WH po całości. https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=14995&download=auto0-20200423-073451-1964325842-workshop_368680895_awp_lego_9-_PL__InfinityCore.pl__PokeMod_-_Saffron__GEN5_-0748.zip - Mikrofon (demka z awp są 4 nie wiem czemu) MIEJSCE NA DEMKO Z INFERNO JAK SIE POJAWI - Mikrofon
 5. Podczas używania Sand Tomb kamień Crustla nie podąża za nim i zostaje w tym samym miejscu. Chyba raczej nie powinno tak być
 6. Nie tylko nie aimy 🤣 Trzeba też patrzeć na kompatybilność map, bo były przypadki, że nie dało się wejść na serwer lub zabijało cię od razu na respie chyba, że da się to naprawić.
 7. Taką komendą można było by uniknać wielu błędów i skarg (tak jak w moim przypadku) przynajmniej na czas nie działania przedmiotów
 8. Przecież przedmiot był kupiony za realna walutę. Wydałam na niego 20 zł a mimo to że na evencie można było kupić właśnie lootboxy ale bez możliwości otwarcia ich można by było tego pomyłkowego usunięcia uniknąć. Czemu więc był by problem w przywróceniu go lub 200 pc? Było to nieumyślne. Bardzo prosze o przywrócenie go lub moich ciężko zarobionych pieniędzy.
 9. Proszę o przywrócenie mi go Oto moje steam:id SaleM http://InfinityCore.pl" STEAM_1:1:59767254 04:43 43 0 active 196608 godzina usunięcia około 21:05
 10. Po przeczytaniu całości zgadzam się z treścią tutaj zawartą. Jedynie ubolewam nad faktem uwalania sie na Mamucie, jeżeli coś go denerwuje i wyraźnie prosi aby zaprzestać robienia tego to przestańcie ;) Tylko jeżeli graczowi też będzie przeszkadzać nazywanie go inaczej i prowokowanie takimi zagrywkami to stosujcie takie same kary admin = gracz!
 11. SaleM

  Mapy

  Są ludzie tak jak ja ,którzy nie cierpią tego typu map i na nich wychodzą. Kiedyś mapy typu AWP trwały tyle co normalne i ludzie wychodzili bo się grac nie dało nawet w 6 osób na serwerze. Propo głosowania ,na serwerze są jednostki z ujemnym IQ i zawsze będą wcisnąć jak największy czas bo sobie poexpia bijąc kosą na deaglach... Propozycja jak najbardziej zrozumiana ale będziecie grac w 5 osób do 15 XD Jak widzę ze w głosowaniu na mape ze są knify -arenki to uciekam z serwera tak jak 70% osób bo zawsze będą wybrane a co dopiero jak by miały trwać 30 minut a tak było by zawsze robione na złość. Moja opinia gracza to nie. (Mówiłam żebyś do mnie napisał później to wybije ci pomysły z głowy jankos XD)
 12. Okej, z tego tematu robi się powoli gównoburza i wszyscy zaraz będziemy się nienawidzić. W sprawie podań ja rozumiem opinie dla beki ale nie jest tak we wszystkich. Może warto było by wprowadzić dodatkową range z uprawnieniami do banowania na maks godzine coś jak okres próbny jeżeli Wardek nie jest pewny ,że dana osoba sobie poradzi i nie będzie zupełnym debilem. Nie miałam na celu obrazy nikogo po prostu źle sformułowałam zdanie. Cieszę się ,że Wardek dba o to kogo wybiera i wcale nie miało to tak zabrzmieć za co przepraszam. Ale fakt ,że Itachi i Mamut jako jedyni zasługują na pochwałę bo tylko oni siedzą z nami na serwerze więc nie jedźcie po nich. Czasami są sytuacje losowe ,na które nikt nie ma wpływu i nie będą siedzieć 24/7h na serwerze. Moim zdaniem skarga powinna być skierowana na tych co rzeczywiście nie było od dłuższego czasu a nie na wszystkich i wyciagnać z tego konsekwencje.
 13. Ehh... ty znowu inaczej interpretujesz to co ja pisze... Chodzi mi o to ,że przyjmujesz tylko tych ,którzy ci się podobają a nie zwracasz uwagi na to co piszą gracze...
 14. No cusz. Lekus mial podobno robic 100 godzin na serwerze. Wardek wybiera administracje pod siebie (nie krytykuje jest opiekunem) i tez zapal sie konczy na serwer. Wardek jako opiekuj sadze ze ma i tak duzo do roboty a nikogo lepszego nie ma na to miejsce. Co do pozostalych to faktycznie skarga na miejscu, czasami jest burdel na serwerze i nic z tym nie da sie zrobic.
 15. Oczywiście ze itachi powinien dostać admina. Bezkonfliktowy gracz, zawsze poda pomocna dłoń i można z nim normalnie porozmawiać. Jest aktywny na serwerze i używa mikrofonu. Proszę o przyjecie go w szeregi administracji.
×
×
 • Create New...