Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

WArd3KK2s

Opiekun Saffron
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

WArd3KK2s last won the day on January 19

WArd3KK2s had the most liked content!

Community Reputation

65 Pomocny

6 Followers

About WArd3KK2s

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 09/10/2003

Recent Profile Visitors

1,300 profile views
 1. Ostatnimi czasy na serwerze przeplata się temat RS. Wielu graczy mówi coś w stylu "Ale te Rs są stare" "Te Rs są bardzo słabe". Więc z tego powodu przychodzimy i dajemy wam wybór które fragmenty piosenek chcecie usłyszeć na serwerze. Fragmenty mają trwać 10-20 sekund i nie ma na nich być przekleństw. Linki oraz fragmenty prosimy pisać poniżej a nie mi lub właścicielom na priv.
 2. To co napisałeś to nawet nie wiem jak to skomentowac. Napisz to Jeszcze raz na spokojnie użyj tego czegoś co masz miedzy uszami pomysł co ten atak by robił jak to robił i wszystkie takie informacje niezbędne do stworzenia ataku. Bo to co napisałeś według mnie nadaje się tylko do zamknięcia więc.....
 3. No sam nie wiem Kuc chociaż to nie mój serwer to gracza znam i się wypowiem co ja o nim sądzę. +Doświadczenie +Aktywny +Pomocny -Wiek -Wybuchowy -Zdarzało się że obrażał innych graczy -Niecierpliwy
 4. Nie ma wzoru, konto założone tylko pod podanie więc aktywności na forum nie ma, nic o tobie nie wiemy ile masz przegranych godzin więc przyjmuje że mało. I ostatnie według mnie najważniejsze może nie jestem jakimś dobrym Opiekunem ale daje sobie radę i na ta chwilę pomocy nie potrzebuje.
 5. Jestem na TAK za powstaniem nowych serwerów na Infinitycore. A żeby były nowe serwery A z tym nowi gracze potrzebne są osoby które wezmą na siebie ciężar rozwijania takiego serwera. Jeśli chodzi o Nadka to jestem na TAK wydaje mi się odpowiednią osobą na takie stanowisko tylko serwer najpierw musi powstać. BARDZO chętnie mu pomogę w ogarnięciu serwera jak nie będzie sobie dawał rady. Jeszcze raz na TAK
 6. Moim zdaniem skille które podałeś czyli mirror coat oraz magic coat też nie byłyby zatrzymywane przez graczy przez co wydaję mi się to bezsensu dodawać to na 2/3 skille.
 7. Następnym razem najpierw zapytaj się osób na serwerze a potem pisz na forum.
 8. Zgadzam się z Mamutem wyłączenie skilla który aktualnie trwa nie ma kompletnie sensu. Jest dużo pokemonów i różnych umiejętności jak jeden ci nie pasuje to graj czymś innym. I jak ci nie idzie gra jakąś umiejętnością to czemu mają być skracane inne skille? Według mnie jest dobrze tak jak jest i przy tym zostanę. A i do twojej propozycji jak miałyby wyglądać takie skille które są wyłączane i włączane? Jak mi wytłumaczysz jak taki Stun, Szarża, Kula { kula którą się strzela }, wyglądały bo jestem ciekaw.
 9. Skarga nie została napisana w poprawny sposób, zostaje ona anulowana.
 10. Proszę zastosować wzór skargi na gracza/admina jeśli nie zostanie to uczynione skargę anuluję z automatu.
 11. Jestem Za zmianą ponieważ kiedyś ten skill był bardzo fajny i super się nim grało. Tylko według mnie jest jedno małe ale mianowicie ten skill nawet po zmianie moim zdaniem nie byłby grywalny przez większość graczy na serwerze ponieważ wiadomo pokemony się expi dochodzą nowe lepsze skille które zostaną zastąpione tymi lepszymi. Podsumowując według mnie propozycja ciekawa i wymaga chwili zastanowienia się ale jak już wspomniałem i tak dużych zmian by nie wprowadziła.
 12. Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
 13. Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
 14. Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
 15. Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
×
×
 • Create New...