Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

Abev

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Abev

 • Rank
  Nowicjusz
 1. No i minął tydzień i bez żadnej odpowiedzi od kogoś z mocą sprawczą (w moim drugim temacie w dziele błędy też). Jak pisałem tego posta to zerknąłem po poprzednich tematach czy jest jakiś wzór, którego miałbym się trzymać i jedyne co zauważyłem to brak JAKICHKOLWIEK odpowiedzi od kogoś z mocą sprawczą choćby głupiej informacji "Przeczytałem. Przyjrzymy się temu", "Nie, bo nie". DOSŁOWNIE NIC. I już wtedy miałem wrażenie, że nie warto się wysilać i cokolwiek proponować albo błędy zgłaszać jak nikt nic z tym nie robi. W temacie "Propozycje małe i duże" rzuciło mi się w oczy zdanie: "Skoro piszesz że cały czas ktoś nie robi celów mapy, utrudnia grę, wchodzi na szklanki to pisz skargę na forum bo jak nie ma skarg to nam się wydaje że wszystko jest okej i nie ma co zmieniać." i wcale się nie dziwię, że nikt nic nie zgłasza jak widzi same posty bez odpowiedzi. Może po przeczytaniu tego co piszę ktoś jednak spojrzy po poprzednich postach i jednak zauważy, że pod żadnym nie wywiązała się prosta rozmowa a co dopiero dyskusja (która powinna być pod każdym postem - ludzie wypisujący rzeczy za i przeciw, proponujący dodatkowe rozwiązania, dochodzący do porozumienia i jednogłośnej myśli...). Reasumując proste "Przeczytałem. Spojrzę na to za 2 tygodnie i dam znać" by wystarczyło. P.S. Zauważyłem, że bardzo szybko ktoś naprawił pkt. 2 z mojej listy. Za co chciałbym podziękować. (ale informacja pod postem, że udało się to naprawić też by nie zaszkodziła :P)
 2. Skill pasywny Iron Fist nie skaluje się wraz z poziomem pokemona. Według pokedeksu powinien się skalować. Dla przykładu screenshot z gry z Minefoo na 9 lvlu (chyba). Opis z pokedeksu: (Przy okazji większy obrazek pokemona się nie ładuje :P) Szybkie pytanie: Czy jest gdzieś lista ile obrażeń zadają skille / pasywki typu DOT (Damage Over Time)? Na przykład "x sekund podpalenia", "y sekund zatrucia", itp. Skąd mam wiedzieć ile obrażeń skill zadaje i czy obrażenia (oprócz czasu trwania) skalują się wraz z poziomem pokemona? Wydaje mi się, że taka informacja powinna zostać zamieszczona w pokedeksie.
 3. Cześć. Mam kilka propozycji: 1. Zadania dzienne - jak nazwa wskazuje powinny być dzienne. Wyobrażam to sobie tak, że raz dziennie losowane są 3 (jeżeli liczba zostanie bez zmian) zadania i po ich ukończeniu nie pojawiają się kolejne (nie tak jak to teraz działa). Sugeruję godzinę losowania ustawić na taką gdy nikt nie gra - 6 rano? I jeżeli uda się zrobić to tak, że nie będzie losowało kolejnych to może wartoby zwiększyć ilość zadań do 5? 2. Odwołania na forum "Poradniki Pokemon" i "Pokedex" nie działają. 3. Raczej przydałby się jakiś przypięty post z listą i opisem dostępnych w grze komend. Mam wrażenie, że /sm_pokebuy jest przeznaczone wyłącznie dla weteranów, którzy niewiadomo skąd się o niej dowiedzieli i nie bardzo chcą się tą wiedzą dzielić. 4. Wykonanie "customowych" map pod pokemod'a - głównie mam na myśli poprawienie ścian / tekstur, tak aby patrząc z obu stron miały tą samą teksturę. Innymi słowy poprawienie ścian, przez które wszystko widać. Nie bawiłem się edytorem map i nie wiem na ile jest to proste do zrobienia ale może zrobić coś w stylu "poprawisz mapę to dostaniesz svipa na miesiąc" dla ludzi, którzy mają za dużo czasu wolnego albo poszukać po necie - może ktoś już poprzerabiał w ten sposób mapy pod inne mody? I dwa pytania: - Czy aby na pewno umiejętność pasywna pokemonów "Rage" działa poprawnie? Patrząc na zadane obrażenia w konsoli to nie zawsze (a raczej mało kiedy) to tak wygląda. Na przykład grając scout'em i trafiając osobę 100hp w brzuch powinna umrzeć (93 obrażeń podstawowych + 10% obrażeń z Rage, gdzie taką ilość bardzo łatwo jest zdobyć). - Czy mógłby ktoś zainteresować się crashowaniem cs'a tuż po załadowaniu mapy? Bardzo to zniechęca do dalszej gry
×
×
 • Create New...