Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

Ysslolek

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Ysslolek

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @KamelingerTakie skakanie na głowę komuś podczas freez'a jest faktycznie bez sensu, ale można dopisać jeden punkt w regulaminie i będzie to po prostu zakazane, poza tym jeśli społeczność serwera jest rozgarnięta to takich sytuacji nie będzie, grałem na zagranicznych serwerach i nie spotkałem się z takim głąbem który ugrywa rundę w ten sposób.
 2. Witam, przychodzę z taka propozycją, a mianowicie chciałbym aby została dodana możliwość zabicia ct skokiem na głowę. Grałem na wielu serwerach z taka możliwością i całkowicie zmienia to rozgrywkę, moim zdaniem na lepsze.
 3. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: zabson to ziomal Jego SteamID: STEAM_0:1:533807458 Wyjaśnienie: A wiec najpierw zwróciłem mu uwagę bo nie gonił z tego powodu zostałem zwyzywany, po jakimś czasie zaczął skakać dużo więcej niż wcześniej, z ciekawości wszedłem w spectator'a i ma autostrefy. Z racji ze jestem największym konfidentem w moim małym miasteczku chłopak ma bana. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką. Dowody:
 4. 1. Nick z serwera oraz steamID: -yss infinitycore.pl STEAM_0:1:509821269 2. Wiek: 17 3. Doświadczenie z serwera HNS: Doświadczenia może nie mam mega dużego aczkolwiek jakieś mam. Na serwerach hns gram od roku. 4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Gram prawie codziennie, myślę że 3 godzinny dziennie postaram się poświęcić 5. Czy administrowałeś kiedyś? Na serwerze hns byłem kiedyś czymś w stylu zastępcy Admina 6. Znajomość komend admina i regulaminu? Komendy znam, regulamin również. 7. Czy posiadasz discorda lub ts? Posiadam discorda. 8. Dlaczego ty? Ponieważ gdy gram na serwerze często widzę jak inni nie przestrzegają regulaminu, strasznie mnie to irytuje i chciałbym temu zapobiec, gram dużo więc myślę że jestem w stanie. Umiem rozpoznać cheatera od czystego gracza ponad to jestem bardzo zaangażowaną osobą i jestem pewien ze w roli admina sprawdzę się bardzo dobrze. 9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Oskar, interesuje się informatyką, grafiką. 10. Kontakt: Discord: Alone#1905 11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/-yss InfinityCore.pl/51.77.34.138:30020/
×
×
 • Create New...