Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

Johnny

Właściciel sieci
 • Content Count

  692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Johnny last won the day on June 30

Johnny had the most liked content!

Community Reputation

261 Zaufany

About Johnny

Sponsor
 • Rank
  30%
 • Birthday 05/29/1995

Recent Profile Visitors

4,796 profile views
 1. Ostatnio nie miałem o czym pisać na forum i się nie udzielałem nic a nic - tia nie umarłem 😆 Pewnie co niektórzy by się cieszyli Ale dobra czymś trzeba się pochwalić bo człowiek od korono wakacji wariuje z nudów. Ostatnio zaczęliśmy robić nową gierkę - może ktoś kiedyś się skusi pograć 😆 Mały zlepek dzisiejszych prototypów ścian które trafią do jednego z leveli w grze. (Modele bez tekstur) Co o tym sądzicie? Beje co z tego?
 2. Dzięki za zgłoszenie. #Zamykam.
 3. Opiekun Wardek jest bardzo dobrym opiekun. Gdy był jeszcze zwykłym graczem pomagał nam w rozbudowie moda i poświęcał masę czasu by go udoskonalać. Teraz gdy jest opiekun śmiało mogę powiedzieć, że wykonuje swoją prace dobrze: ogarnia adminów, kompletuje błędy i pomaga je sprawdzać, dba o forum, stara się cały czas je ożywić - a także stara się by na serwerze grało więcej osób. Jedyna słuszna rzecz w tej skardze to to, że mało siedzi na serwerze - ale ile czasu traci na inne rzeczy związane z tą siecią to można mu to wybaczać. Skargę odwołuję. Chcecie wywalić Wardka to wpierw poszukajcie nowego opiekuna bo bez niego nic nie będzie grało #zamykam.
 4. Johnny

  Witam :D

  Cześć cześć! Zaebisty cover! Dawaj więcej - nie ma, że boli Co tam za grafikę tworzysz?
 5. Oczywiście, że Detera! Takiego muzyka brakuje na polskiej scenie.
 6. Królik! Mały słodki królisiooooooo! Ale te stworzonka są słodkieee i tulaśneee o matkooo.
 7. I tak nie wychodzę z domu więc żadna byłaby to strata - oczywiście, że rezygnujemy z wychodzenia z domu. Internet forever ❤️
 8. Raczej nie, jest dobrze jak jest.
 9. Deter już wielokrotnie tłumaczył dlaczego to nie przejdzie (tak, jestem jedną z tych osób co nigdy nie słuchała a udawała, że to robi - więc nie wytłumaczę Wam dlaczego nie). Ale próbować możecie, może coś tym razem się zmieniło
 10. Transformersy! Oczywiście, że część pierwsza!
 11. Ban za cheaty czy ban za gdybanie. Kręcenie się to nie cheatowanie, jak nikogo nawet nie zabił kręcąc się to nie rozumiem o czym tutaj piszemy. Bezsensowny ban i tyle, no ale jak robil hedziki kręcąc sie to git wszystko cacy. Btw. Jak z kimś piszesz prywatnie to zostawiasz to między sobą i tyle. Wyjaśnione z adminem, ub - zamykam.
 12. Jak żółw to osoba to go wybieram jak nie to trudno
 13. Jak się bawić to się bawić - nieśmiertelność
 14. Hmmm.. Liczby z lottka, a może z taką wiedzą cofnąć się aż do podstawówki i zostać kimś mądrym i perfekcyjnym - nuuuudyyyy. Oczywiście podróż w przyszłość tuż przed samą premierą half-life 3. Sztonks!
 15. Pilot helikoptera medycznego - uwielbiam te małe zwinne latające wiatraki. Po prostu wariaty tym latają
×
×
 • Create New...