Jump to content
 • Koniec sieci InfinityCore

  Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas!

  Info

Drako

Senior Admin HNS
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Drako last won the day on June 20

Drako had the most liked content!

Community Reputation

31 Dobry

About Drako

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 10/29/2001

Recent Profile Visitors

583 profile views
 1. Ja Ciebie pamiętam. Ewidentnie miałeś ahk. Same duże synchro nic nie oznacza. Nawet pamiętam, jak się z tego cieszyłem, że masz ahk bo byłeś bardzo irytujący. Nie dostaniesz UB.
 2. Nagraj, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 3. To prawda, po latach grania pamięć mięśniowa się wyrabia i strefy wyglądają podobnie. U ciebie widać, że raz robisz słabe strefy a za chwile takie jaka na filmie. Udowodnij a nie rzucasz pustymi słowami. ???? Co ma niby znaczyć bez podparcia? https://clips.twitch.tv/PatientRepleteHummingbirdTF2John Proszę bardzo, wycinek z stream jak koleś skacze rekord świata. Nawet on nie robi tak idealnych stref. Zawsze można obejrzeć całe demko jak grasz. Na każdym jest to samo. Większość serwerów jest bardzo podobnych ponieważ bazują na jednym modzie i pluginach z kz. Ale na każdym serwerze, nawet tych od valve, ruch myszki jest dokładnie taki sam, a to o to się tu głównie rozchodzi. Poza tym mamut wyjaśnił, to osoba składająca odwołanie ma dostarczyć dowody że nic nie ma / nie miała.
 4. Leonek to generalnie słabe filmy robi. Ja to zrobiłem lepiej. Na załączonym obrazku widać jak na koniec rundy robisz sobie bh z zupełnie normalnymi strefami, nawet bym powiedział, że są całkiem słabe. Później po rozpoczęciu następnej rundy na respie robisz idealne strefy niczym Bóg. Jak się spojrzy na te kwadraty które są na ścianach i na ziemi widać, że rozpoczęcie stref oraz zakończenie jest w dokładnie tym samym punkcie (jest parę pikseli wyżej ale tak czy siak, nie da się osiągnąć takiej precyzji bez żadnych wspomagaczy). Wideo lekko laguje ale nic z tym nie zrobię, tak nagrywa mój program a innego nie mam i nie będę specjalnie kupował / sciągał lepszego. To co jest, jest wystarczające. Counter-Strike_ Global Offensive 2020-05-30 13-19-18.mp4
 5. Podanie złożyłeś wczoraj a cała akcja wydarzyła się dzisiaj i ten koleś był na serwerze. Właśnie wtedy go wyzywałeś.
 6. Chyba coś ci nie wyszło patrząc na dzisiejsze wydarzenia. Napisałeś podanie na admina a później tak wyzywasz gracza na serwerze. Zmieniłem zdanie co do ciebie i już nie jestem na tak. Jestem Neutralny w tej sprawie.
 7. Dowód jest bardzo dobry, widać na nim jak idealnie robisz strefy z punktu A do punktu B, strefy zatrzymują się dokłanie w tych samych punktach co nie jest możliwe do zrobienia normalnie, szczególnie tyle razy z rzędu. @Leonek wypowiedz się.
 8. Dla każdego kto się zna na cheatach i autostrefach, wystarczy ten jeden krótki filmik żeby stwierdzić że ktoś ma auto strefy. A można dać jeszcze więcej jeżeli to nie będzie wystarczające dla kogoś. Counter-Strike_ Global Offensive 2020-05-29 16-23-56.mp4
 9. Nie mam większych zastrzeżeń byś został adminem, poza tym, że byłeś trochę toksyczny. Wiem, że się poprawiłeś z wyzywaniem ale pisanie komuś "ez" też nie jest miłe. Ogólnie to jestem na tak.
 10. Generalnie to wszystko spoko, ale spojrzałem sobie na logi z chatu i nie spodobało mi się twoje nadużywanie wulgaryzmów i lekka toksyczność którą okazywałeś wobec innych graczy. Mam nadzieje, że się poprawisz.
 11. Posiadasz doświadczenie, dużo grasz, masz kontakt z graczami co jest dużym plusem. Co do toksyczności, to spojrzałem sobie co ty kiedyś pisałeś i faktycznie się poprawiłeś, oby tak dalej. Trzymam za ciebie kciuki. Masz moje poparcie.
 12. Widać, że bardzo starasz się utrzymać porządek na serwerze, mimo iż tak naprawdę nie musisz tego robić. Godzin masz 2 razy więcej niż 2 osoba w aktualnej topce. Czasami każdemu mogą puścić nerwy, zdarza się, ważne, że zdajesz sobie z tego sprawę i się poprawiasz. Overall nadajesz się na admina i masz moje poparcie.
 13. Gdybyś dostarczył dowody, że grałeś wcześniej na innym koncie, można by wliczyć to od twojego stażu, jednakże fakty są takie że masz niecałe 5h spędzone na serwerze. Pograj trochę dłużej, zapoznaj się bardziej z tym community i wróć za mniej więcej 2 tygodnie.
×
×
 • Create New...