Jump to content
 • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

  nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

  Info

Adver1s

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adver1s last won the day on April 20

Adver1s had the most liked content!

Community Reputation

21 Dobry

2 Followers

About Adver1s

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

886 profile views
 1. Ogólnie to całe to coś to wielkie X D ale tak jak kolega Łechtachi nie znam się ale się wypowiem. 1. To mnie chyba najbardziej rozśmieszyło Mamut swoją trąbą potrafi wyczuć czy ktoś tryharduje czy nie. Skąd można wiedzieć czy ktoś tryharduje czy gra tak normalnie? Wystarczy spytać Mamuta PROSTEEEEEE 2. Kolejna osoba wszechwiedząca. Nie pytają cię o imięWalczą z ostrym cieniem mgłyNie pytają cię o imięWalczą z ostrym cieniem mgłyNie pytają cię o imięWalcząc z ostrym cieniem mgłyMocne ręce ratownikówWszyscy razem: chwała im!Wszyscy razem: chwała im!Mocne ręce ratownikówWszyscy razem: chwała im! "Lil Andrzej"
 2. Istnieje coś takiego jak "EDYTUJ" ale co może o tym wiedzieć osoba starająca się o admina robiąca sobie bezsensowny SPAM pod własnym podaniem. Proszę bardzo http://forum.infinitycore.pl jak trochę zescrollujesz będziesz miał Chatboxa bo chyba ci się z twoim podaniem Popierd*niczyło 🙃 Właściwy kandydat na admina!
 3. Współczuję tym co to całe przeczytali 🙃. Ja cie trąbole 🙄
 4. Ale dymy... Siu Siu Siu *Itachi go Liga Legend walić Albiona i godzinki* Zmień się ❤️
 5. Jestem na TAK + Odpowiedni wiek + Nie nadużywa mikrofonu + Ma na imię Mariusz 😀
 6. Nick z serwera oraz steamID: Adver1s | STEAM_1:1:153980770 Wiek: 15 Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Na nowym serwerze gram od 3 dni , aczkolwiek mam duże doświadczenie z Lavendera bo ponad 600h. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie: 2h | tygodniowo: 16h | miesięcznie: ponad 60h. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, administrowałem na Lavederze. Znajomość komend admina i regulaminu? Znam komendy admina oraz regulamin serwera. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam, lecz nie używam. Dlaczego ty? Ponieważ mam spore doświadczenie z pokemodem jak i z rangą admina. Uważam, że mam wiedzę, aby pomóc nowym jak i starym graczom. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Adrian uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunku poligrafii i grafiki komputerowej, interesuje się piłką nożna oraz esportem, a w wolnym czasie gram w gry lub w piłkę nożną. Kontakt: Discrod Adver1s#8156, Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198268227269/ Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Adver1s/51.77.34.138:30024/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę, lecz się nie udzielam.
 7. Osobiście uważam że przyda się osoba z doświadczeniem gdy na serwerze jest +15 osób
 8. Zastosuj się do wzoru Twoje steamID: Data otrzymania bana/muta/gaga: Powód bana/muta/gaga: Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Wyjaśnienia: Dowody zwalniające z bana:
 9. Skoro śpiewałeś to czemu masz dostać gaga ? Co najwyżej muta ale ok
×
×
 • Create New...